Home Kategorie Porady Oto w jaki sposób można zajść w ciążę nie uprawiając seksu! Tak, to jest możliwe!

Oto w jaki sposób można zajść w ciążę nie uprawiając seksu! Tak, to jest możliwe!

Koniecznie musisz przeczytać ten artykuł jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy jest możliwe zajście w ciążę bez uprawiania seksu.

Mówimy tutaj o stosunku dopochwowym. Myślisz, że kobieta może zajść w ciążę przez uprawianie seksu oralnego, analnego lub poprzez inne pieszczoty? Oczywiście, do zapłodnienia dochodzi w trakcie normalnego stosunku płciowego.

Penis wypuszcza nasienie bezpośrednio w pochwie. Plemniki natomiast przemieszczają się po kanale pochwy, aby ostatecznie dostać się do ziemi obiecanej, czyli macicy. Jeśli kobieta znajduje się w trakcie dni płodnych, wtedy może dojść do zapłodnienia.

Normalne, prawda? Są jednak sytuacje, które są wyjątkowe. Mimo iż jest to mało prawdopodobne, eksperci są zgodni, że można zajść w ciążę bez stosunku dopochwowego.

„Niestety, istnieje wiele szalonych mitów dotyczących zajścia w ciąże, które mogą wystraszyć ludzi. Warto poznać prawdę na temat tego, kiedy i w jakich okolicznościach jest to możliwe” – mówi dr Mary Jane Minkin.

W jednym mililitrze spermy znajduje się około 20 milionów plemników. Podczas typowego wytrysku, mężczyzna wypuszcza około 3,5 ml spermy.

ciaza1

Źródło: flickr.com

Ważne jest to, aby rozmawiać na te tematy. Wiele osób nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, że nawet w jednej kropli nasienia znajdują się tysiące, a nawet miliony maleńkich plemników. Sperma ma za zadanie przepłynąć przez kanał pochwy i odnaleźć jajeczko.

Jeśli więc znajduje się ona wystarczająco blisko sromu, może przedostać się do wnętrza pochwy, a to z kolei może prowadzić do zapłodnienia.

ciaza2

Źródło: redirectingat.com

Nie możemy zapominać, że plemniki się poruszają. Pojedynczy wygląda jak mały pływak, którego zadaniem jest dostać się do macicy i znaleźć jajeczko. Jeśli w obrębie sromu występują wydzieliny z pochwy, może to dodatkowo ułatwić transport plemników do jej wnętrza. W zależności od tego, gdzie znalazła się sperma, plemniki są w stanie przetrwać nawet kilka minut, jeśli tylko mają dostęp do powietrza.

ciaza3

Nie wiadomo dokładnie jak długo sperma może przetrwać jeśli będzie mieć bezpośredni kontakt z powietrzem. Naukowcy mówią, że jest to nie więcej niż kilka minut. Wiele zależy również od tego, gdzie „wyląduje” nasienie. Im bardziej ciepłe i wilgotne miejsce, tym dłużej plemniki przeżyją. W jakich wypadkach może dojść do nietypowego zapłodnienia?

#1. Jeśli mężczyzna dochodzi na lub w pobliżu sromu w trakcie seksu.

ciaza4

Źródło: tumblr.com

Czy jest to możliwe w momencie, gdy mamy na sobie ubrania? Plemniki mogą przedostawać się przez tkaninę, więc w teorii jest to jak najbardziej możliwe. Minkin twierdzi jednak, że bardzo mało prawdopodobne, nawet jeśli bielizna będzie nasączona nasieniem. Odzież jest więc raczej dość skuteczną barierą, a plemniki nie są na tyle silne, aby się przez nią przedostać.

#2. Jeśli na przedmiotach wkładanych do pochwy znajdowała się sperma.

ciaza5

Źródło: giphy.com

Jeśli mężczyzna dochodzi, nie trzeba wiele, aby nasienie znalazło się na palcach. To samo dotyczy wszelkich zabawek seksualnych, które później trafiają do pochwy.

#3. Jeśli partner dochodzi..

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl – 44 lokalizacje

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
115
Ha ha
Ha ha
226
Wow
Wow
102
Smutny
Smutny
37
Zły
Zły
69

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz