Home Kategorie Zabawne 9 rodzajów miesiączki, które zna każda kobieta. Żaden z nich nie należy do przyjemnych.

9 rodzajów miesiączki, które zna każda kobieta. Żaden z nich nie należy do przyjemnych.

Choć jej nienawidzisz, cieszysz się, gdy wreszcie się pojawia – paradoks, prawda? Miesiączka, bo o niej mowa, to prawdziwa zmora większości z nas.

Oto krótki, napisany z przymrużeniem oka, przewodnik po rodzajach okresu. Nie życzymy Ci punktu nr 9….

1. Okres „SPÓŹNIONY”

5-67

Zdaje się myśleć, że to świetny żart, podczas gdy Ty szalejesz z niepokoju. Coraz bardziej nerwowo spoglądasz w kalendarz, jesteś spięta i zestresowana. Wiesz o czym mowa, prawda? Jeśli choć raz to przeżyłaś, wiesz na pewno. Gdy stres sięga zenitu, zaczynasz się rozpaczliwie śmiać. W końcu, cóż innego Ci pozostało?

Wtedy się zjawia, bolesny i nieprzyjemny, a Ty… cieszysz się, że wreszcie jest!

2. Okres „NIESPODZIANKA!”

6-60

Poprzedni rodzaj okresu miał mocne wejście, ale ten… jest jeszcze gorszy! Uwielbia zrujnować Twoje plany, odwiedzić Cię niespodziewanie, pojawić się tydzień wcześniej. Oczywiście bez uprzedzenia! Nieważne, że akurat masz lekcje, jesteś na wykładzie lub służbowym spotkaniu. Grunt to zwrócić na siebie uwagę, najlepiej wszystkich dokoła…

3. Okres „NIEZDECYDOWANY”

2-105

Podejmowanie decyzji nie jest jego najmocniejszą stroną. Wydaje Ci się, że od trzech godzin masz go już za sobą, a tu znów puka do Twoich drzwi. Poprawka: on nie puka, on wchodzi bez pytania! Ze zdumieniem odkrywasz, że czysta przed chwilą podpaska, nagle zaczyna przeciekać. I tak trzy razy, a Ty za każdym modlisz się, by tym razem poszedł sobie na dobre…

4. Okres „GALARETA”

3-93

Ten okres wyraźnie daje Ci o sobie znać – jest lepki, gęsty i pełen skrzepów, a Ty wręcz czujesz, gdy wpływa. Choć jest naprawdę nieprzyjemny i tak cieszysz się, że tym razem ból nie zwala Cię z nóg.

5. Okres „FANTOM”

4-83

Czujesz, jakby przebiegło po Tobie stado koni? To właśnie on – początek okresu! Nie dość, że wszystko Cię boli i masz ochotę zamordować każdego, kto stanie Ci na drodze, to jesteś… głodna! Mogłabyś zjeść cała zawartość lodówki, włącznie z nią samą! I co z tego, że ogórek kiszony nie pasuje do Nutelli? Tobie odpowiada! I choć ból i nieposkromiony apetyt wciąż Cię nie opuszczają, krwi jak nie było… tak nie ma.

6. Okres „WYCIEKACZ”…

Masaż, zabieg kolagenowy i spa
Masaż, zabieg kolagenowy i spa
169,99 zł
350,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Masaż ciała Fango, zabieg na twarz z płatem kolagenowym i spa dłoni za 169,99 zł w salonie Mona Lisa (zamiast 350 zł)

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
27
Ha ha
Ha ha
83
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz