Home Kategorie Ludzie Pili na umór, podczas gdy ich syn leżał u stóp pijanego taty. Ostatecznie oboje stracili przytomność…

Pili na umór, podczas gdy ich syn leżał u stóp pijanego taty. Ostatecznie oboje stracili przytomność…

Niektórzy zbyt szybko zostają rodzicami, inni nie powinni nimi zostać nigdy. A przynajmniej taki wniosek nasuwa się, gdy media alarmują o kolejnym, skrzywdzonym przez najbliższych dziecku.

W przekonaniu, że nie każdy człowiek powołany jest do roli rodzica, utwierdzają nas doniesienia o braku odpowiedzialności, bezmyślności i krzywdzie, jaką rodzice wyrządzają swoim dzieciom. Te małe, niewinne istoty, niczym sobie na nią nie zasłużyły.

Obejrzyjcie poniższy filmik – będziecie wstrząśnięci, jak bardzo nieodpowiedzialni i pozbawieni wyobraźni bywają niektórzy rodzice. Ci upili się do nieprzytomności, podczas gdy ich synek, leżąc na ziemi,  przytulał się do brudnych butów swego taty.

Zastanawiamy się: jak tak można?! A gdyby temu maluchowi coś się stało? Przecież nikt go nie pilnował, nie zwracał na niego uwagi. Na szczęście malcem zaopiekowali się policjanci… Do zdarzenie doszło na Ukrainie. Rodzice oskarżeni zostali o okrucieństwo względem dziecka i zaniedbanie.

Źródło: Youtube

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
55
Zły
Zły
144

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz