Home Kategorie Inspirujące Mama przez kilka lat nie zabierała swoich 6 synów do fryzjera. Miała ku temu bardzo ważny powód.

Mama przez kilka lat nie zabierała swoich 6 synów do fryzjera. Miała ku temu bardzo ważny powód.

Pomagać może każdy, bez względu na wiek. Doskonałym tego dowodem jest 6 gest wspaniałomyślnych braci, którzy w nietypowy sposób postanowili pomóc rówieśnikom.

Na zdjęciu poniżej widzicie rodzinę Kannisto. W jej skład wchodzą: tata Eric, mama Phoebe i 6 braci: Andre (10 lat), 8-letnie bliźniaki jednojajowe Sylas i Emerson, 5-letnie trojaczki: Herbie, Reed i Dexter oraz 2-letnia Marah Taylor.

1

Synów Phoebe łączy coś więcej niż więzy krwi – to chęć niesienia bezinteresownej pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Wraz z mamą, postanowili zapuścić długie włosy, by później oddać je do organizacji Children with Hair Losts. Zajmuje się ona wsparciem dzieci, które wskutek leczenia utraciły swe włosy.

1

Rodzina Kannisto wytrwale zapuszczała włosy. Bracie nie zniechęciły nawet docinki i zastraszanie, którego doświadczyli ze strony rówieśników!

Wreszcie nadszedł wyczekiwany moment. Gdy Phoebe udała się z synami do salonu fryzjerskiego, przekonała się, że dobro wraca. Gest członków jej rodziny tak bardzo poruszył pracowników zakładu, że zadecydowali oni o włączeniu się do akcji. Postanowili zostać po godzinach i ostrzyc chłopców zupełnie za darmo.

1

Łączna długość oddanych przez chłopców kucyków, przekroczyła ponad 5 metrów!

Zrzut ekranu 2017-05-18 o 01.16.03

Phoebe z dumą mówi o swoich synach:

Jestem szczęśliwa, że chłopcy tak chętnie pomagają innym dzieciom. Wiem, że już teraz planują ponownie zapuszczać włosy, by oddać je chorym rówieśnikom. Obliczają, jak wiele czasu musi do tego momentu upłynąć – opowiada kobieta.

Zrzut ekranu 2017-05-18 o 01.16.18

Ci wspaniali chłopcy i ich mama pokazują, że każdy może pomagać innym. Zgadzasz się? Udostępnij ten wpis znajomym!

Źródło: boredpanda.com

Pakiet day spa dla 1-2 osób
Pakiet day spa dla 1-2 osób
99,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa z sauną, masażem, maską odżywczą i więcej od 99 zł w Studiu Zdrowia i Urody Santi w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
136
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz