Home Kategorie Jedzenie Kiedy to zobaczysz, już nigdy więcej nie sięgniesz po truskawki. Wstrząsające

Kiedy to zobaczysz, już nigdy więcej nie sięgniesz po truskawki. Wstrząsające

Owoce odgrywają istotną rolę w diecie każdego z nas. Czy możecie wyobrazić sobie życie bez jabłek, bananów czy pomarańczy? No właśnie. Istnieje jednak owoc, na który na zawsze stracicie apetyt…

Biologia

Najbardziej lubianym przedmiotem studentów biologii,  jest praca w laboratorium i badanie próbek pod mikroskopem. Patrząc z bliska na niektóre z nich, trudno jednak nie czuć obrzydzenia.

Spośród wszystkich próbek, które studenci oglądają pod mikroskopem (a jest ich naprawdę wiele), jedną z najgorszych i najbardziej ohydnych wydaje się maleńki kawałek twarogu. Istnieje jednak coś znacznie gorszego…

microscope

Owoce

Nim zdradzimy co to takiego, pozwólcie, że powiemy kilka słów na temat owoców. Wszyscy za nimi przepadamy, a każdy z nas ma swój ulubiony rodzaj, po który z przyjemnością sięga od czasu do czasu. Wielu z nas zapomina jednak o tym, by dokładnie umyć owoce przed spożyciem. O ile banan nie wymaga specjalnego czyszczenia, sprawa ma się inaczej w przypadku jabłek, truskawek czy kiwi.

fruits

Wracając do sedna, zachęcamy Was, byście obejrzeli poniższe nagranie. Będziecie w szoku, gdy zobaczycie, jak pod mikroskopem wyglądają Wasze ulubione truskawki!

wash

Nagranie

Na poniższym filmiku zobaczycie 8 zupełnie zwyczajnych produktów i rzeczy, które oglądane przez szkiełko mikroskopu, wyglądają naprawdę niesamowicie. Zobaczycie, jak w najczystszej postaci prezentuje się igła strzykawki, żarówka czy owoc truskawki. Przekonacie się, że istnieją niewidoczne gołym okiem czynniki, które mogą w przypadku określonych produktów, znacząco wpływać na Wasze zdrowie.

needle

Nie zapomnijcie podzielić się nagraniem ze znajomymi!

Źródło: fewunknownfacts.com

Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała
Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała
349,00 zł
400,00 zł
Oferta zakończona!
Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała w Prime Med

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
74
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
44

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz