Home Kategorie Ludzie Zamontował w sypialni ukrytą kamerę, podejrzewając gosposię o kradzież. Wkrótce przekonał się, jak bardzo się mylił…

Zamontował w sypialni ukrytą kamerę, podejrzewając gosposię o kradzież. Wkrótce przekonał się, jak bardzo się mylił…

Zamontował w sypialni ukrytą kamerę, podejrzewając gosposię o kradzież. Wkrótce przekonał się, jak bardzo się mylił…

Reddit to serwis społecznościowy, który w Stanach Zjednoczonych zyskał olbrzymią popularność. Dla niektórych jest niczym konfesjonał, w którym dzielą się swymi mrocznymi sekretami.

Zwierzeniom sprzyja anonimowość – użytkownicy bez obaw opowiadają o swoich doświadczeniach i przeżywanych tragediach. O jednej z nich chcemy Wam dziś opowiedzieć. Zdjęcia w naszym artykule mają charakter poglądowy – autor, z wiadomych względów, nie dodał ich do swojej wypowiedzi…

Pewna para postanowiła zatrudnić gosposię. Spośród wielu kandydatek, wybrana została studentka, której to dodatkowe zajęcie zasilało skromny, studencki budżet. Małżeństwo było bardzo bardzo zadowolone z jej pracy i nic nie wskazywało na to, co miało zdarzyć się już wkrótce.

W pewnym momencie mężczyzna zaczął czuć, że coś jest nie tak. Intuicja nie zawiodła go i stało się – zaginął jego ulubiony, bardzo kosztowny zegarek. Zguba nie odnalazła się pomimo intensywnych poszukiwań.

1

O pomoc poprosił gosposię. Był w szoku, gdy okazało się, że zegarek odnalazł się zaledwie chwilę później. Leżał za szafką, za którą mężczyzna sprawdzał wcześniej…

Podobnych incydenty zdarzały się coraz częściej.

Mężczyzna nabierał coraz większych podejrzeń. Nie mógł pozbyć się wrażenia, że to jego pomoc domowa stoi za tajemniczymi zniknięciami przedmiotów. By się o tym przekonać, zdecydował się na zamontowanie ukrytej kamery.

To może Cię zainteresować:  Pawłowicz obraża w internecie pierwszą damę. Podkreśla też swoją wyjątkową urodę.

1

W pierwszym tygodniu obserwacji, nie wydarzyło się nic niepokojącego. Jedyne, co zastanawiało mężczyznę to fakt, że gosposia sporo czasu spędzała w małżeńskiej sypialni. Nic jednak nie zniknęło, a jedyna zmiana dotyczyła ułożenia torby z seks-zabawkami. Sypialnia była idealnie posprzątana i mężczyzna nie miał gosposi nic do zarzucenia. 

W kolejnym tygodniu wyjechał w delegację.

To, co odkrył po powrocie, wprawiło go w zdumienie! Na nagraniu zobaczył, jak gosposia po posprzątaniu pokoju sięga po torbę z erotycznymi gadżetami, bierze jeden z przyrządów, kładzie się na łóżku i zaczyna zabawę… Był w szoku!

Sunglasses GIF - Find & Share on GIPHY

To jednak nie był koniec…

W pewnym momencie do sypialni wkroczyła jego żona. Spodziewał się, że zwróci gosposi uwagę, ale nic podobnego nie nastąpiło, wręcz przeciwnie – kobieta usiadła na łóżku obok gosposi, a ta… zaczęła dobierać się do jej spodni! Jak się domyślacie, wcale nie po to, by je uprasować…

Jedyne, co pocieszało męża to fakt, że przez cały ten czas kobiety nie całowały się, a więc łączyła je czysto seksualna relacja.

Na portalu Reddit wyznał, że to, co zobaczył wzbudziło w nim mieszane uczucia. Z jednej strony był wstrząśnięty widokiem żony z kobietą, z drugiej… odczuwał podniecenie obserwując ich igraszki.

To może Cię zainteresować:  Otyła panna młoda chciała przymierzyć suknię ślubną. Została poniżona przez ekspedientki w salonie...

Lesbian GIF - Find & Share on GIPHY

– Uwielbiam moją żonę, jest naprawdę wspaniała. Przez cały okres trwania naszego małżeństwa, nigdy nie dała mi powodu, bym wątpił w jej wierność i obawiał się, że dopuści się zdrady. A przynajmniej z mężczyzną… 

Po początkowym zaskoczeniu do mężczyzny dotarło, że jego żona już od dawna fantazjowała o innych kobietach. Nim zobaczył to wstrząsające nagranie, wielokrotnie rozmawiał z nią na temat zaproszenia do sypialni drugiej kobiety.

Wyznał, że bardziej niż zdrada, boli go fakt, że żona go oszukała. Nie mógł zrozumieć, dlaczego po prostu nie powiedziała mu o swoich potrzebach i pragnieniach.

Tv GIF - Find & Share on GIPHY

Nagranie wstrząsnęło nim tak bardzo, że nie czuł się na siłach, by zadzwonić do żony. Napisał jej krótką wiadomość.

– Obawiałem się, że nasza gosposia jest nieuczciwa i zamontowałem w sypialni ukrytą kamerę. Rzeczywiście udało mi się nakryć ją na gorącym uczynku, choć zupełnie nie spodziewałem się tego, co zobaczyłem. Nie jestem wściekły, ale czuję się oszukany. Czy nie mogłaś mi o tym powiedzieć?

Naszym zdaniem zdrada, bez względu na płeć kochanka, pozostaje zdradą. Jakie jest Wasze zdanie? Podzielcie się nim w komentarzach!

Źródło: www.lifebuzz.com

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
47
Wow
Wow
44
Smutny
Smutny
44
Zły
Zły
50

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz