Home Kategorie Porady Wiecie, że seks jest przyjemniejszy, gdy facet ma mniejszego penisa? Oto dowody, które Was zaskoczą!
82.66K

Wiecie, że seks jest przyjemniejszy, gdy facet ma mniejszego penisa? Oto dowody, które Was zaskoczą!

Jakich mężczyzn kobiety postrzegają jako męskich i seksownych? Oczywiście tych doskonale umięśnionych, którzy na myśl przywodzą nam posągi greckich bogów.

W rzeczywistości atrakcyjny wygląd wcale nie przekłada się na satysfakcję w związku, a już z całą pewnością nie ma on wpływu na jakość seksu. Nawet najokazalsza męskość może się bowiem okazać źródłem frustracji i rozczarowań, a nie przyjemności. Zbyt duży penis może powodować nieprzyjemne otarcia i siniaki.

Czy zatem rozmiar ma znaczenie? Oczywiście! Większość z nas, mając wybór, zdecydowanie wybierze mężczyznę z większym przyrodzeniem. Nie do końca słusznie, bo te mniej pokaźne mogą dostarczyć równie niesamowitych wrażeń i w niczym nie ustępują tym większym!

Oto 16 faktów na temat penisów, które obalają panujące stereotypy:

Możesz być mistrzynią seksu oralnego

penisy-1

Tak, nie musisz otwierać buzi na całą szerokość, a całe fellatio jest znacznie prostsze i przyjemniejsze, zarówno dla Ciebie, jak i Twojego partnera.

Mały penis raczej nie sprawi Ci bólu

Reactions GIF - Find & Share on GIPHY

To ważne zwłaszcza dla tych pań, których życie seksualne nie jest szczególnie intensywne. Dzięki mniejszemu penisowi seks nie sprawi im bólu i będzie znacznie przyjemniejszy. Pamiętajcie, że seks zaczyna się w głowie i jeśli kojarzy się z bólem, nie będzie źródłem rozkoszy.

To może Cię zainteresować:  6 nieocenionych wskazówek, dzięki którym zostaniesz mistrzem pompek! Tylko u nas!

Panowie z małymi penisami bardziej się starają

penisy-7

Ci hojnie obdarzeni przez naturę muszą włożyć w seks więcej wysiłku. Jednocześnie często sprowadzają seks do kilku prostych ruchów i pchnięć, zapominając o ty, że mogą wykorzystać jeszcze język czy dłonie. Panowie z mniejszymi penisami stosują wszelkie sztuczki, by rozpalić Cię i sprawić Ci przyjemność.

Dla mężczyzn z małym penisem najważniejsze jest zaspokojenie partnerki

penisy-2-768x334

Wielkość penisa nijak ma się do satysfakcji z seksu. Czy wiecie, że jedynie 20% kobiet osiąga orgazm podczas klasycznej penetracji? Duży penis wcale go nie gwarantuje, mały zaś – odpowiednio użyty – z powodzeniem może do niego doprowadzić.

Większy nie znaczy lepszy

penisy-6

Duży penis może utrudniać seks w niektórych pozycjach. Co więcej wcale nie oznacza, że osiągniesz orgazm. Idealny kochanek poświęca odpowiednią ilość czas na grę wstępną i pieszczoty, wie, w jaki sposób Cię dotykać, by rozpalić Twoje zmysły. Wielkość przyrodzenia nie ma tu nic do rzeczy.

Kluczowe jest dopasowanie

penisy-5

Tak jak rozmiary męskich penisów różnią się od siebie, tak kobiece pochwy nie są identyczne. Dla pań o węższych pochwach, odpowiedni będą mężczyźni z odpowiednio mniejszymi penisami.

Mężczyzna to nie tylko penis…

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
220
Ha ha
Ha ha
101
Wow
Wow
29
Smutny
Smutny
26
Zły
Zły
30

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz