Home Kategorie Ludzie Wyznaje Filipowi Chajzerowi, że gdyby miała więcej pieniędzy, kupiłaby kawę i szynkę. Po chwili dostaje od niego wielką torbę.

Wyznaje Filipowi Chajzerowi, że gdyby miała więcej pieniędzy, kupiłaby kawę i szynkę. Po chwili dostaje od niego wielką torbę.

Pracujący w programie “Dzień dobry TVN”, pewnego razu przeprowadzał nietypową ankietę. Przypadkowe osoby pytał, co oznacza dla nich słowo “dużo”.

Jedna z odpowiedzi okazała się zaskakujące i wzruszająca. Udzieliła jej starsza pani, która wyznała, że gdyby nagle otrzymała pieniądze, kupiłaby dobrą szyneczkę, kawę i lody na deser. Po chwili dziennikarz wręczył jej dużą torbę z zakupami. Oprócz produktów, które wymieniła, dołożył również coś od siebie.

To może Cię zainteresować:  Był zaskoczony widząc psa trzymającego w pysku wiaderko, ale gdy zrozumiał o co chodzi, nie mógł wyjść z podziwu

Sami zobaczcie tę wzruszającą scenę. Chwile takie jak ta dowodzą, że nawet drobny gest może kogoś uszczęśliwić i wywołać czyjś uśmiech. Warto o tym pamiętać i doceniać to, co się ma.

Źródło: Facebook

Auto-Spa dla autka
Auto-Spa dla autka
89,99 zł
180,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Profesjonalne i kompleksowe mycie z zewnątrz oraz czyszczenie wewnątrz w pakiecie od 89,99 zł w Auto-Flash (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
530
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
30
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz