Home Kategorie Ludzie Kobieta myślała, że kupiła dziecku zwykłą zabawkę, która jest szalenie popularna. Nie zdawała sobie sprawy, że córka skończy w szpitalu.

Kobieta myślała, że kupiła dziecku zwykłą zabawkę, która jest szalenie popularna. Nie zdawała sobie sprawy, że córka skończy w szpitalu.

Ostatnio bardzo głośno jest o zabawce znanej jako fidget spinner. Plastikowy gadżet kręci się i pomaga ludziom przy problemach z koncentracją.

Dużą popularnością cieszy się wśród dzieci. Tak dużą, że niektóre szkoły zaczęły zabraniać wnoszenia tych zabawek na teren placówek. Zabawka to zwykły krążek z okrągłymi skrzydełkami, które się kręcą. Wygląda na całkiem bezpieczną. Tak pewnie myślała Kelly Rose Joniec, gdy kupowała spinnera córce.

To może Cię zainteresować:  Modna ostatnio zabawka niemal nie doprowadziła do tragedii. Wystarczyło raptem kilka sekund!

spinner1

Źródło: facebook.com

Mało brakowało, a matka straciłaby swoją ukochaną córkę. Prowadziła samochód, gdy z tylnego siedzenia usłyszała dziwny dźwięk. Odwróciła się i zobaczyła jak jej córka czerwienieje na twarzy i nie może złapać oddechu.

W panice, zjechał na pobocze i starała się uratować dziecko chwytem Heimlicha. Niestety, bez skutku. Jej córka straciła przytomność.

spinner2

Źródło: facebook.com

Jakimś cudem dziewczynka połknęła fragment zabawki, a ten utknął jej w gardle. Matka jak najszybciej zawiozła córkę do szpitala. Britton od razu została zabrana na salę operacyjną. Tam lekarze usunęli zabawkę z gardła dziewczynki i uratowali jej tym samym życie.

To może Cię zainteresować:  Tadeusz Rydzyk się doigrał. Dostał zakaz odwiedzenia jednej z parafii

spinner3

Źródło: twitter.com

Na całe szczęście, wszystko zakończyło się dobrze i dziewczynka doszła już do siebie. Kelly postanowiła nagłośnić sprawę, aby ostrzec innych rodziców przed niebezpieczeństwem na jakie sama, nieumyślnie naraziła swoje dziecko.

Źródło: thesun.co.uk

Twoja reakcja?

Super
Super
20
Ha ha
Ha ha
82
Wow
Wow
63
Smutny
Smutny
236
Zły
Zły
102

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz