Home Kategorie Poruszające W oknie opuszczonego domu, sąsiadka zobaczyła małego chłopca. Gdy policjanci weszli do środka, byli wstrząśnięci!

W oknie opuszczonego domu, sąsiadka zobaczyła małego chłopca. Gdy policjanci weszli do środka, byli wstrząśnięci!

W oknie opuszczonego domu, sąsiadka zobaczyła małego chłopca. Gdy policjanci weszli do środka, byli wstrząśnięci!

Gdy funkcjonariusze policji z wydziału narkotykowego Detroit wkroczyli do opuszczonego budynku, byli przerażeni. To, co zobaczyli sprawiło, że ciarki przeszły im po plecach.

z21238002Q,Pusty-dom

Źródło: Pixabay

Podobne budynki często poddawane są rutynowym kontrolom. Zdarza się bowiem, że przebywają w nich osoby związane z półświatkiem narkotykowym. Tym razem jednak było zupełnie inaczej.

W opuszczonym domu mieszkały dzieci! Było ich siedmioro, w wieku od 9 miesięcy do 9 lat. Budynek był w strasznym stanie: nie miał bieżącej wody, toalety i okien, a podłoga pokryta była odchodami. Dzieci nie miały gdzie spać, w domu znajdowały się zwłoki rozkładające się psa. Policjanci znaleźli tam również dwa pistolety.

W rozmowie, porucznik Johnathan Parnell przyznał, że w ciągu 28 lat swej pracy jeszcze nigdy nie widział tak bardzo zaniedbanych dzieci.

Zdumieni byli również sąsiedzi, którzy nie zdawali sobie sprawy, że w opuszczonym budynku ktoś mieszka. Jedna z sąsiadek przyznała, że pewnego dnia dostrzegła w oknie małego chłopca. Choć zdziwiło ją, że pomimo tego, że było dość chłodno, nie miał na sobie koszulki, nie zgłosiła nikomu tego zdarzenia. W kolejnych tygodniach nie zaobserwowała nic niepokojącego.

z21238001Q,Pusty-dom

Dzieci przewiezione zostały do szpitala, następnie zajęła się nimi opieka społeczna. Aresztowano ich ojca. Matka wciąż pozostaje na wolności.

Zobacz materiał, jaki stacja ABC przygotowała na temat opuszczonego budynku:

Źródło: Youtube

Książka z dzieckiem BookHero
Książka z dzieckiem BookHero
65,00 zł
79,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Piękna, personalizowana książka z imionami i zdjęciami dzieci; unikalny prezent już od 65 zł

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
274
Zły
Zły
100

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz