Home Kategorie Niesamowite 9-latka wyszła na scenę i zaczęła śpiewać piosenkę Celine Dion. Nie da się opisać niedowierzania na twarzach jury, gdy usłyszeli jej głos.

9-latka wyszła na scenę i zaczęła śpiewać piosenkę Celine Dion. Nie da się opisać niedowierzania na twarzach jury, gdy usłyszeli jej głos.

Decyzja o karierze nie jest rzeczą, którą musi martwić się dziewięcioletnia dziewczynka. Jednak sukces Celine Tam Tsz-kwan wydaje się być pewnym elementem jej życia.

Dziewczynka wystąpiła w amerykańskim Mam Talent i dosłownie położyła wszystkich na łopatki. Zaśpiewała ona utwór Celine Dion, pt. „My Heart Will Go On” i zaskoczyła chyba wszystkich zgromadzonych swoim niezwykłym talentem wokalnym.

Zapytana przez Mel B, w jaki sposób odkryła swój talent, powiedziała, że kiedyś jechała z tatą autem i usłyszała jedną z piosenek Celine Dion. Wtedy po prostu zaczęła śpiewać. Jej rodzice są także wielkimi fanami piosenkarki i oddali jej hołd nazywając swoje dzieci Celine oraz Dionne.

To może Cię zainteresować:  Jej 6 synów było wyśmiewanych przez swoje włosy. Gdy w końcu je obcięli, na jaw wyszła poruszająca prawda.

Mimo iż nie ma wątpliwości co do tego, że dziewczynka ma talent, prawdopodobnie nie mogłaby osiągnąć tyle, gdyby nie jej ojciec Steve, który jest trenerem wokalnym i zaczął udzielać jej lekcji, gdy Celine miała trzy lata.

Od czwartego roku życia dziewczynka zaczęła zdobywać różne trofea, w tym także kilka mistrzostw kontynentu. Jednak odnoszenie sukcesów na taką skalę wymaga sporo poświęceń i pracy. 9-latka ciągle stara się rozwijać i być lepsza. Życzymy jej mnóstwo samozaparcia, determinacji i jeszcze więcej sukcesów.

To może Cię zainteresować:  Kierowca zajął dwa miejsca parkingowe. Kiedy wrócił po samochód, bardzo się zdziwił

Źródło: youtube.com

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
59,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
68
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz