Home Kategorie Poruszające Wstrząsający wygląd psa zszokował ratowników. Szybko zdali sobie sprawę z jego fatalnego stanu zdrowia.

Wstrząsający wygląd psa zszokował ratowników. Szybko zdali sobie sprawę z jego fatalnego stanu zdrowia.

Naprawdę ciężko nam uwierzyć w to, co zobaczyli pracownicy ośrodka ratowania zwierząt, gdy udali się do jednej z indyjskich prowincji. Błąkał się tam bezpański pies.

Animal Aid Unlimited jest ośrodkiem ratowniczym, szpitalem i schronieniem dla rannych, chorych i bezdomnych zwierząt. Mieści się w Udajpurze, w Indiach. Celem tej organizacji jest zapewnienie opieki rannym i cierpiącym na różne schorzenia zwierzętom.

Dodatkowo ośrodek oferuje azyl dla czworonogów, które wymagają dożywotniej opieki. Gdy pracownicy otrzymali zgłoszenie o psie, który miał spuchnięty pysk, wiedzieli, że muszą interweniować. Zwierzę ciężko było nawet porównać do czegokolwiek.

To może Cię zainteresować:  Dwóch kucharzy weszło na scenę zasłaniając się patelniami. Gdy unieśli ręce do góry, zaniemówiłam!

Ciężko było stwierdzić czy był to w ogóle pies, gdyż wyglądał raczej jak świnia. Brak informacji na temat obrażeń uniemożliwił ocenę nasilającej się infekcji. Okazało się, że zwierzę ma wielki ropień na pysku.

Według Animal Aid Unlimited ,,schorzenie prawdopodobnie powstało na skutek ugryzienia przez innego psa, co doprowadziło do zakażenia”. Mimo wielkiego cierpienia, z czasem stało się coś niezwykłego. Obejrzyjcie film poniżej i podzielcie się nim ze znajomymi.

To może Cię zainteresować:  Fotograf uciął sobie drzemkę w dziczy. Nagle pojawił się gepard i... zrobił coś bardzo dziwnego.

Źródło: youtube.com

Masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami
79,99 zł
140,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany 60-minutowy masaż całego ciała od 49,99 zł i więcej w Studio Figura - Bydgoszcz (do -53%) – tylko dla kobiet

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz