Home Kategorie Porady Korzystaj z tej maseczki raz w tygodniu, a Twoje włosy będą grubsze i mocniejsze niż kiedykolwiek.
24.50K

Korzystaj z tej maseczki raz w tygodniu, a Twoje włosy będą grubsze i mocniejsze niż kiedykolwiek.

Korzystaj z tej maseczki raz w tygodniu, a Twoje włosy będą grubsze i mocniejsze niż kiedykolwiek.

Łysienie i wypadanie włosów jest częstą przypadłością. Może być to spowodowane przez szereg czynników jak stres, niedobory żywieniowe, problemy z hormonami, zła higiena…

Ta naturalna maseczka do włosów będzie idealnie stymulować wzrost nowych włosów tam, gdzie wypadły. Będzie także głęboko je odżywiać i sprawi, że będą silniejsze oraz zdrowsze. Składniki potrzebne do jej przygotowania są tanie. Należy ją stosować raz w tygodniu.

Składniki

  • 1 jajko
  • 1 dojrzały banan
  • 1 łyżka miodu
  • ½ szklanki (125 ml) piwa

Sposób przygotowania

W misce rozgnieć banana i dodaj jedno jajko. Całość dobrze wymieszaj, dopóki nie otrzymasz jednolitej masy. Teraz dodaj miód, piwo i jeszcze raz wszystko wymieszaj. Otrzymaną mieszankę nałóż na głowę i masuj przez 5 minut.

Teraz załóż czepek i pozostaw na godzinę. Po skończonym procesie umyj włosy. Maska może być także stosowana po umyciu włosów, gdy skóra głowy jest całkowicie czysta. W takim przypadku trzymaj maskę przez godzinę i umyj włosy jeszcze raz wodą.

Banany to świetne źródło potasu i witamin A, C oraz E. To sprawia, że są idealnym lekarstwem na słabe włosy. Witaminy te są niezbędne do posiadania zdrowych i silnych włosów.

Jajka bogate są w białka, dlatego też odgrywają istotną rolę w procesie rośnięcia włosów. Jajka sprawiają także, że włosy stają się miękkie i błyszczące.

Piwo to bogate źródło witamin z grupy B, które zaciskają łuski włosów.

Miód ma za zadanie utrzymywać wilgoć i naturalnie zmiękczać oraz wygładzać włosy. Oprócz tego jest też doskonałym źródłem witamin, które korzystnie działają na skórę głowy. Dodatkowo miód może rozjaśnić z czasem Twoje włosy.

eKurs: Behawiorystyka zwierząt
eKurs: Behawiorystyka zwierząt
70,00 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Behawiorystyka zwierząt towarzyszących z zaśw. MEN za 70 zł z Centrum Rozwoju Personalnego (zamiast 300 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
140
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
23
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz