Home Kategorie Ludzie Żyją 120 lat, kobiety rodzą dzieci w wieku 65 lat i nie wiedzą co to nowotwory! Zobacz jak to możliwe!

Żyją 120 lat, kobiety rodzą dzieci w wieku 65 lat i nie wiedzą co to nowotwory! Zobacz jak to możliwe!

Żyją 120 lat, kobiety rodzą dzieci w wieku 65 lat i nie wiedzą co to nowotwory! Zobacz jak to możliwe!

Plemię Hunza żyje w górach północnego Pakistanu. Ich populacja liczy około 87 tysięcy osób. Są weseli, silni i odporni na wszelkie choroby.

Wyglądają tak młodo, że ludzie nie wierzą, gdy słyszą ile mają naprawdę lat. Jedzą dużo moreli i żyją średnio po 100 lat. Wielu z nich dożywa nawet 120! Nie chorują, a najstarszy przedstawiciel rodu dożył 160 lat. Nie mają pojęcia co to guzy czy nowotwory, a kobiety rodzą nawet w wieku 65 lat.

Ludzie Hunza mogą bardzo dobrze pokazać nam jak dieta i styl życia wpływa na samopoczucie i długowieczność. Kąpią się w lodowatej wodzie nawet przy niskich temperaturach. Jedzą głównie owoce, warzywa, orzechy, suszone morele, zboża (proso, gryka i jęczmień), rośliny strączkowe. Unikają natomiast sera, mleka i jajek.

Nie jedzą za dużo i spacerują 15 – 20 kilometrów dziennie. Spożywają tylko śniadanie i kolacje. Nie ma u nich czegoś takiego, jak przekąski. Unikają spożywania mięsa. Jedzą je jedynie raz lub dwa w roku, zazwyczaj jagnięcinę i drób.

Ich tradycją jest picie soku z suszonych moreli przez okres 2 – 4 miesięcy. W tym czasie nic nie jedzą. Dzieje się tak zazwyczaj w porze roku, gdy owoce moreli nie są jeszcze dojrzałe. Lekarze potwierdzają, że ich dieta i głodówka są powodem długowieczności i zdrowotności.

W zwyczaju mają spożywanie dużych ilości moreli. Może być to powodem ich niezwykłej odporności na nowotwory. Nasiona moreli mają w sobie sporo witaminy B17, która ma właściwości antynowotworowe. Wykorzystują je do wytwarzania oleju. Od pewnego czasu w ich społeczności pojawiła się niezdrowa żywność przemysłowa, przez co zaczęły psuć im się zęby i występują problemy żołądkowo-jelitowe.

Kurs online: Hipnoza
Kurs online: Hipnoza
29,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy hipnozy i hipnoterapii z certyfikatem za 29 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
130
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
88
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz