Home Kategorie Niesamowite Lekarze rozpoczęli cesarskie cięcie. Gdy w końcu zobaczyli dziecko, nie mogli uwierzyć własnym oczom!

Lekarze rozpoczęli cesarskie cięcie. Gdy w końcu zobaczyli dziecko, nie mogli uwierzyć własnym oczom!

Ta historia jest najlepszym dowodem na to, że lekarze nie są nieomylni. Żona Nicka Schnarra była w ciąży z trzecim dzieckiem, gdy lekarze przekazali jej straszną wiadomość…

Nick opisał to w ten sposób:

– “Przez ostatnie miesiące moja żona i ja wiedzieliśmy, że spodziewamy się bardzo chorego dziecka. Nasz synek miał cierpieć na poważną postać wodogłowia. Krótko rzecz ujmując, synek miał mieć nadmiar płynu mózgowo – rdzeniowego. Opinie innych lekarzy potwierdziły wstępną diagnozę. Usłyszeliśmy też, że jest 90% prawdopodobieństwa, że synek umrze tuż po porodzie. Lekarze opowiedzieli nam, jak będzie wyglądać ewentualna opieka nad dzieckiem z upośledzoną każdą funkcją życiową. Przeżyliśmy coś, czego nie da opisać się słowami”.

cesarka1

Źródło: flickr.com

Jego żona, Brooklyn praktycznie zamieszkała w szpitalu, a on pracował i z pomocą babć zajmował się pozostałymi dwiema córkami. W dniu porodu cała rodzina obecna była w szpitalu, a lekarze po raz ostatni wytłumaczyli, jak najprawdopodobniej zakończy się poród. Byli zdumieni, gdy usłyszeli płacz dziecka.

To może Cię zainteresować:  16-latek uratował topiącego się kolegę. To bohaterstwo kosztowało go życie

cesarka2

Źródło: facebook.com

Charlie Edward Schnarr urodził się bez wodogłowia! Lekarze nie mogli wyjaśnić tego fenomenu, gdyż wszystkie badania potwierdzały ich wnioski. Niemniej jednak, nie znaczy to, że chłopiec jest całkowicie zdrowy.

cesarka3

Źródło: facebook.com

Mały Charlie ma przerośnięte komory serca, ale na szczęście nie zagraża to jego życiu. Musi tylko co jakiś czas przechodzić rutynowe badania.

To może Cię zainteresować:  Ludzie będą mówić o tej scenie z Planet Earth II jeszcze przez długi czas. Natura jest przerażająca.

cesarka4

Źródło: facebook.com

Rodzice chłopca mają tylko jedno wytłumaczenie tego cudu:

– “Tyle osób modliło się o zdrowie dla naszego synka, rodzina, przyjaciele, koledzy z pracy, a nawet obcy ludzie… Ich modlitwy zostały wysłuchane”.

Życzymy małemu Charliemu dużo zdrowia!

cesarka5

Źródło: facebook.com

Pamiętajmy, że lekarze to tylko ludzie i czasami popełniają błędy. Czasem nie da się też wyjaśnić zmian, które następują w organizmie.

Twoja reakcja?

Super
Super
2395
Ha ha
Ha ha
77
Wow
Wow
235
Smutny
Smutny
74
Zły
Zły
77

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz