Home Kategorie Ludzie Najgorsza matka świata zabrała lody trójce swoich dzieci i wyrzuciła je do śmieci na ich oczach. Powód? Połowa internautów się z nim zgadza!

Najgorsza matka świata zabrała lody trójce swoich dzieci i wyrzuciła je do śmieci na ich oczach. Powód? Połowa internautów się z nim zgadza!

Jamie Primak Sullivan jest amerykańską pisarką, żoną i matką trójki dzieci. Kobieta prowadzi blog poświęcony rodzicielstwu i tam też umieściła wpis, który oburzył wiele osób.

Jesteśmy ciekawi co Wy powiecie o tym kontrowersyjnym wpisie. Poniżej jego treść:

– “No cóż, dzisiaj okazało się, że jestem najgorszą matką na całym świecie.

Zabrałam moje dzieci do Dairy Queen. Wybrali sobie desery, a po pięciu minutach zostaliśmy poproszeni o odebranie zamówienia. Dziewczyna, która nas obsługiwała, miała mniej więcej 17 lat. Podała mojej trójce dzieci lody, które sobie wcześniej wybrały. Moje dzieci nie spojrzały jej w oczy. Żadne nie powiedziało jej prostego DZIĘKUJĘ. Ani jej, ani mnie… Poczekałam. Policzyłam do dziesięciu i…”

matka1

Źródło: facebook.com

– “Patrzyłam, jak zaczynają jeść swoje lody, a w tym czasie dziewczyna uważnie mnie obserwowała. Pewnie myślała, że słyszę głosy, bo wyglądałam jak nawiedzona patrząc, jak moje dzieci z apetytem jedzą te nieszczęsne lody.

Moje dzieci bez słowa pożegnania zaczęły wychodzić z lokalu. Ruszyłam za nimi, po czym najspokojniej jak umiałam, odebrałam im lody i wrzuciłam je do kosza na śmieci.

Na twarzach mojej trójki pojawił się wyraz prawdziwego przerażenia. Zaczęli wrzeszczeć jak opętani (niezła z nas rodzina, muszę to przyznać). Oni histeryzowali, a ja czekałam. Spokojnie i po cichu. kiedy w końcu zauważyli, że chcę im coś powiedzieć, ucichli.”

matka2

Źródło: facebook.com

– “Wyjaśniłam im, że pewnego dnia (jeśli będą mieć szczęście), znajdą pracę. Być może taką samą pracę, jaką ma tamta dziewczyna i że mam nadzieję, że wtedy ludzie będą na nich patrzeć. I to patrzeć naprawdę – prosto w oczy i mówić DZIĘKUJĘ.

Mając 8, 7 i 5 lat już jesteśmy w stanie zachowywać się, jak należy i mieć podstawy bycia dobrym człowiekiem.”

matka3

Źródło: facebook.com

Post wywołał niemałą dyskusję. Jedni dziękują, pisząc, że sami pracują w restauracjach i są ignorowani przez klientów, inni z kolei twierdzą, że jej reakcja była przesadzona, bo „dzieci zapamiętają to na zawsze”. Jednak chyba właśnie o to chodzi, prawda?

A Wy co sądzicie? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

Smartbook z Twoimi zdjęciami
Smartbook z Twoimi zdjęciami
6,90 zł
49,90 zł
59 dni
do końca oferty!
Od 6,90 zł: Smartbook z Twoimi zdjęciami za i więcej opcji na stronie Yuupi.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
29
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz