Home Kategorie Ludzie Pracownicy schroniska dla zwierząt zobaczyli, że przed wejściem śpi bezdomny. Gdy wyjawił im powód, mieli łzy w oczach.

Pracownicy schroniska dla zwierząt zobaczyli, że przed wejściem śpi bezdomny. Gdy wyjawił im powód, mieli łzy w oczach.

Gdy pracownicy pewnego schroniska znaleźli przed wejściem śpiącego bezdomnego, byli w szoku. Mężczyzna wcale nie spał tam ze względu na wygodę.

Zdradził pracownikom, że jego pies zaginął jakiś czas temu i miał nadzieję, że ktoś go odnalazł i oddał do schroniska. Mężczyzna wydał resztę pieniędzy jakie miał, aby dostać się do schroniska i ze łzami w oczach oczekiwał na otwarcie.

Okazało się, że faktycznie ktoś oddał jego psa do schroniska. Niestety nie było go w tej placówce, a innej na drugim końcu miasta. Bezdomny był zdenerwowany, bo wiedział, że nie ma jak dojechać na miejsce i będzie musiał iść kilkanaście kilometrów.

To może Cię zainteresować:  Chciał porwać 10-letnią dziewczynkę. Wtedy spostrzegł, że rzuca się na niego pies.

Jeden z pracowników zlitował się jednak nad nim i zaoferował mu swój bilet, aby mógł odebrać swojego przyjaciela jeszcze tego samego dnia.

bezdomny1

Źródło: facebook.com

Gdy bezdomny dotarł do drugiej placówki, było jasne, że ukochana suczka nie posiadała się z radości na jego widok. Pracownicy wiedzieli, że nie była niedożywiona, ani chora. Byli pewni, że mężczyzna stawiał ją na pierwszym miejscu i odpowiednio się nią opiekował.

Wielu może dziwić fakt, że schronisko zwróciło psa osobie bezdomnej. Jednak jak utrzymuje rzecznik schroniska, bezdomni częściej o wiele lepiej traktują zwierzęta, niż ci, którzy mają dom. Dla takich ludzi pies jest najważniejszy na świecie, bo tylko jego mają.

To może Cię zainteresować:  Mała dziewczynka atakuje psa serią pocałunków, wywołując reakcję, której nikt się nie spodziewał.

bezdomny2

Źródło: facebook.com

Na nagraniu poniżej możecie obejrzeć wzruszający moment ponownego spotkania mężczyzny i jego ukochanej suczki.

Lot widokowy szybowcem
Lot widokowy szybowcem
149,99 zł
360 dni
do końca oferty!
Lot widokowy szybowcem za wyciągarką za 149,99 zł z Aeroklubem Rybnickiego Okręgu Węglowego w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
96
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz