Home Kategorie Poruszające Tuż po niszczycielskim huraganie w Teksasie zauważono psa, który trzymał coś dzielnie w pysku.

Tuż po niszczycielskim huraganie w Teksasie zauważono psa, który trzymał coś dzielnie w pysku.

Huragan Harvey niedawno uderzył w Teksas. Skala zniszczeń jest ogromna. Potężny wiatr dosłownie obrócił stojące budynki w gruz, a towarzyszące ulewy spowodowały, że na ulicach powstały rzeki.

Wśród poszkodowanych znaleźli się też mieszkańcy Gulf Coast. Szczególną uwagę przykuwa pies imieniem Otis. Tiele Dockens szacowała szkody, które huragan wyrządził u jej przyjaciół i rodziny mieszkającej w Sinton, gdy zobaczyła przechadzającego się po ulicy czworonoga.

To może Cię zainteresować:  Nikt nie zauważył rannej kobiety leżącej w rowie. Nagle pojawił się obcy pies i zrobił coś niesamowitego.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zwierzak niósł w pysku torbę z karmą dla psów. Kobieta zrobiła mu zdjęcie.

– „To musi być pies z Teksasu, ponieważ potrafi sobie sam poradzić” – napisała jedna z komentujących zdjęcie osób.

Dockens postanowiła dowiedzieć się kto jest właścicielem czworonoga. Okazało się, że zwierzak wędrował z jedzeniem do swojego domu. Mimo iż pies, właściciele i rodzina Dockens byli bezpieczni, mieszkańcy okolicznych miejscowości nie mieli prądu i dostępu do wody. Nie obyło się też bez ofiar śmiertelnych.

To może Cię zainteresować:  Doberman złapał dziewczynkę za pieluchę i rzucił nią przez całe podwórko! Powód jest szokujący!

Grupy ratownicze i schroniska stoją otworem dla zwierząt, które potrzebują pomocy, a więc takich, które zostały pozostawione, porzucone lub musiały zmienić swoją lokalizację ze względu na huragan. Bardzo możliwe, że z tego właśnie źródła skorzystał Otis.

Twoja reakcja?

Super
Super
108
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
16
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz