Home Kategorie Poruszające W czasie wielkiej burzy właściciele zostawili swoje psy na pewną śmierć. Te zdjęcia rozwścieczyły setki osób.

W czasie wielkiej burzy właściciele zostawili swoje psy na pewną śmierć. Te zdjęcia rozwścieczyły setki osób.

Potężna burza, huragany i powodzie nawiedziły niedawno Teksas. W samym Houston tysiące osób zostało bez dachu nad głową.

Wiele z nich uciekło i ciężko się dziwić, ale nie zmienia to faktu, że nawet w takiej chwili nie powinno zapominać się o własnych psach, a tym bardziej, że władze z wyprzedzeniem ostrzegały przed zagrożeniem. Na całe szczęście nie brakuje wolontariuszy, którzy wracają do miasta, aby ratować porzucone zwierzaki.

To może Cię zainteresować:  Ten mężczyzna jakby nigdy nic wrzucił do śmietnika szczeniaka zamkniętego w reklamówce. Pieska na szczęście udało się uratować.

burza1

Źródło: boredpanda.com

Niektórzy właściciele nie dali czworonogom nawet cienia szansy na uratowanie się. Psy zostały przywiązane lub zamknięte w zalanych pomieszczeniach.

burza2

Źródło: boredpanda.com

Pies ze zdjęcia poniżej znalazł schronienie u sąsiada. Jego rodzina uciekła pozostawiając go na pastwę losu. Obcy mężczyzna włamał się do domu, gdy usłyszał przerażone wycie zwierzęcia. Mamy nadzieję, że ludziom dobrej woli uda się uratować wszystkie porzucone psy.

To może Cię zainteresować:  Kobieta pogłaskała bezpańskiego pitbulla. Ale nikt nie przewidział tego, co stało się chwilę później

burza3

Źródło: twitter.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz