Home Kategorie Niesamowite Niepełnosprawna dziewczynka nie chciała być pominięta w trakcie szkolnego pokazu tańca. Wtedy instruktor zrobił dla niej coś niezwykłego.

Niepełnosprawna dziewczynka nie chciała być pominięta w trakcie szkolnego pokazu tańca. Wtedy instruktor zrobił dla niej coś niezwykłego.

Mariano Salas to 29-letni instruktor tańca. Gdy argentyńska szkoła poprosiła go o zorganizowanie i przygotowanie choreografii na pokaz taneczny, mężczyzna bez wahania się zgodził.

Mariano bardzo chciał uwzględnić w pokazie wszystkie dzieci. Tutaj pojawił się problem. Jedna z uczennic, 7-letnia Agostina, na co dzień jeździ na wózku inwalidzkim.

Mariano wpadł wtedy na niekonwencjonalny pomysł. Znalazł krawcową, która pomogła mu stworzyć odpowiednią uprząż. Dzięki niej mógł utrzymać dziewczynkę w pozycji pionowej. Po konsultacji z władzami szkoły i rodzicami dziecka, przyszedł czas na trening.

Kilka dni później Agostina była już gotowa. Dzięki determinacji i kreatywności trenera, wszystkie dzieci mogły zatańczyć razem. Dziewczynka przeżyła niezapomniany dzień. Efekt ich pracy możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: youtube.com

Bilety do parku Suntago Wodny Świat
Bilety do parku Suntago Wodny Świat
49,00 zł
79,00 zł
23 dni
do końca oferty!
Tropikalna jesień: od 49 zł bilety do parku wodnego Suntago i strefy Relax (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz