Home Kategorie Ludzie Mały niedźwiedź nie mógł nadążyć za mamą i rodzeństwem. Usiadł na ulicy i patrzył jak odchodzą.

Mały niedźwiedź nie mógł nadążyć za mamą i rodzeństwem. Usiadł na ulicy i patrzył jak odchodzą.

Oficer departamentu policji w Town of Carroll, w New Hampshire zatrzymał swoje służbowe auto, bo zobaczył, że drogę próbuje przekroczyć niedźwiedzica ze swoimi młodymi.

Taki widok wydał mu się dosyć niecodzienny, gdyż niedźwiedzie z maluchami w tej okolicy starają się raczej omijać miejsca, gdzie można spotkać ludzi.

mis1

Jeden z malców zdawał się odstawać od reszty. Nie nadążał za rodziną. Mama starała się mu pomóc, ale nie mogła, pilnując całej czwórki. Chory niedźwiedź w końcu zatrzymał się na środku jezdni.

mis2

Niestety, niedźwiedzia mama musiała podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu i zostawić biednego malca. Kiedy odeszła z resztą gromady, policjant ostrożnie wysiadł z samochodu i zabrał małego misia ze sobą. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna znalazł kolejnego niedźwiedzia.

mis3

Okazało się, że jest to malec pochodzący z tego samego miotu. Też był chory i wymagał rehabilitacji. Niedźwiadki, gdy będą już silniejsze i zdrowsze, na pewno wrócą na wolność. Gdyby nie ten policjant, maluch czekałby na śmierć.

Źródło: facebook.com

Gra VR Box lub Car VR
Gra VR Box lub Car VR
17,99 zł
30,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Gra w wirtualnej rzeczywistości dla 1 osoby: VR Box lub Car VR od 17,99 zł w salonie Vr World w Bydgoszczy (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
83
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz