Home Kategorie Ludzie Zrobił coś naprawdę niesamowitego dla ofiar huraganu, a media nie raczyły nawet o tym wspomnieć.

Zrobił coś naprawdę niesamowitego dla ofiar huraganu, a media nie raczyły nawet o tym wspomnieć.

W sierpniu byliśmy świadkami skutków huraganu Harvey, który uderzył w południe Teksasu. Siły natury zniszczyły dosłownie każdą rzecz na swojej drodze.

Huragan zabił kilkadziesiąt osób i zmusił setki tysięcy do ucieczki ze swoich domów. Wiele osób musiało zaczynać wszystko od nowa. Odbudowanie miast i dotkniętych obszarów zajmie wiele lat.

W trudnych momentach jednak ludzie mogą pokazać się z najlepszej strony. Wolontariusze, firmy, organizacje non-profit i zwykli ludzie robili co tylko mogli, aby pomagać sobie nawzajem. W Sake Sushi Bar Lounge nie mogło być inaczej.

huragan1

Gdy właściciele restauracji Phe Nguyen i Binh Nguyen usłyszeli o katastrofie, która się wydarzyła, zdecydowali się wyciągnąć pomocną dłoń w stronę poszkodowanych. Noc i dzień gotowali w swoim lokalu, aby dostarczyć ofiarom żywiołu jak najwięcej pysznych posiłków. Już po pierwszym dniu udało im się zrobić tysiące porcji.

To może Cię zainteresować:  26-latka z Polski chce zostać żywą lalką Barbie. Jej wygląd Cię zaszokuje.

huragan2

Mimo ogromnego wysiłku, bohaterowie nie dostali żadnej uwagi w mediach. Wcale jednak tego nie oczekiwali. Syn właściciela restauracji Keith czuł, że jego ojciec i pracownicy zasługują na uznanie. Postanowił opisać to na Facebooku:

– „Mój tata i wujek Binh mają dwie restaurację w południowo-wschodnim Teksasie. Dzisiaj, ich pracownicy i ochotnicy pomogli stworzyć ponad 1000 posiłków dla ofiar. Mój tata i wuj są bardzo skromni, ale wierzę, że zasługują na uznanie za wszystko, co robią. Ich restauracje to Sake Sushi Bar i Lounge w Port Arthur. Jeśli kiedykolwiek będziesz w okolicy, powinieneś się zatrzymać i wesprzeć tych ciężko pracujących mężczyzn, albo chociaż podzielić się ich dobrym czynem na Facebooku. Oni na to zasługują!”

huragan3

Keith nie miał zielonego pojęcia, że ten post uzyska takie wyniki. Został udostępniony 444 000 razy i dostał ponad milion polubień.

To może Cię zainteresować:  Blanka Lipińska wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Pisarka skomentowała sprawę.

– „Słowa nie mogą opisać naszej wdzięczności… dziękuję za wasze wielkie czyny. Wszyscy jesteśmy zjednoczeni!” – napisał jeden z użytkowników.

Źródło: facebook.com

Kurs online: Asystent ds. rozliczeń z MEN
Kurs online: Asystent ds. rozliczeń z MEN
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Asystent ds. rozliczeń i fakturowania z zaświadczeniem MEN za 79 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
30
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz