Home Kategorie Poruszające Para uciekła na dach z dwoma psami. Kiedy podlatuje helikopter ratunkowy, muszą podjąć ważną decyzję.

Para uciekła na dach z dwoma psami. Kiedy podlatuje helikopter ratunkowy, muszą podjąć ważną decyzję.

Pogoda ostatnio nie rozpieszcza. Co chwila słychać o huraganach i gwałtownych ulewach, których skutki są katastrofalne.

Przekonali się o tym mieszkańcy stanów jak Teksas czy Luizjana, które zaatakował huragan Harvey. Mieszkańcy Wysp Karaibskich i Florydy musieli zmagać się z huraganem Irma. Natomiast w stanach Oregon i Montana hektary lasów spłonęły w ciągu chwili.

Oczywiście te ekstremalne zjawiska atmosferyczne nie ograniczają się tylko do Stanów Zjednoczonych. Jakiś czas temu pokrzywdzeni zostali też mieszkający w Jōsō na północy Japonii. Tam straszliwe ulewy zalały setki mieszkańców oraz spowodowały osunięcia ziemi.

para1

W wyniku mocnych opadów poziom wody w pobliskiej rzece Kinugawa wzrósł do tego stopnia, że zaczęła ona wylewać na ulice miasta. Podobnie jak w innych przypadkach, tutaj także miała miejsce niezwykła historia walki i determinacji.

To może Cię zainteresować:  Tuż po niszczycielskim huraganie w Teksasie zauważono psa, który trzymał coś dzielnie w pysku.

para2

Każdy kto doświadczył kiedyś powodzi wie, że ratowanie bezbronnych zwierząt może być w takich sytuacjach bardzo trudnym zadaniem. Na dachu jednego z budynków znajdowało się małżeństwo. Wraz z nimi były tam też dwa psy. Mężczyzna mocno trzymał jednego z nich, podczas gdy kobieta przytulała drugiego.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oboje odmówili pomocy. Chcieli, aby w pierwszej kolejności ratować ich czworonożnych przyjaciół. To się nazywa miłość do zwierząt!

To może Cię zainteresować:  Zdjęcie funkcjonariusza drzemiącego na służbie wywołało lawinę komentarzy. Wszystko przez jedną rzecz.

Ratownicy jednak nie przystali na takie rozwiązanie. Postanowili zabrać najpierw kobietę z psem, a później wrócić po mężczyznę.

para3

To piękny widok, gdy japońska para postawiła na pierwszym miejscu dobro swoich zwierząt!

Źródło: youtube.com

Multikino: bilety przez cały tydzień
Multikino: bilety przez cały tydzień
14,20 zł
35 dni
do końca oferty!
Od 14,20 zł: bilet na filmowe Hity lub dowolny seans 2D w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz