Home życie Zatrzymała się na drodze, myśląc, że siedzi na niej dziecko. Uratowały ją zablokowane drzwi.
28.64K

Zatrzymała się na drodze, myśląc, że siedzi na niej dziecko. Uratowały ją zablokowane drzwi.

W obecnych czasach przestępcy potrafią zrobić naprawdę wiele, aby oszukać nas i okraść. Nie powstrzyma ich nic i nie zwracają uwagi na zdrowie i życie ludzi.

33-latka z Beaufort w Północnej Karolinie jechała nocą samochodem, gdy nagle na ulicy zauważyła siedzące dziecko. Było już po północy, dlatego taki widok mocną ją przeraził.

Było całkiem ciemno i na początku nie dostrzegła, że to, co wydawało się być dzieckiem, tak naprawdę jest manekinem. Pomimo wszystko zatrzymała się, aby zbadać sytuację, ale nie wychodziła z auta. Co stało się wtedy?

W jej stronę zaczęło podchodzić dwóch mężczyzn w kominiarkach. Chwycili za klamkę, bo chcieli wsiąść do samochodu. Na całe szczęście dla niej, drzwi były zamknięte. Kobieta wiedziała, że musi uciekać.

To może Cię zainteresować:  Pokojówka z Dźwirzyna odkryła przerażającą wiadomość. „Zostałem sprzedany, pomóżcie”.

ulica1

Po tym, jak oddaliła się na tyle, aby poczuć się bezpiecznie, zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze znaleźli na ulicy przebrane manekiny, ale po sprawcach nie było ani śladu. Mężczyźni chcieli zwrócić uwagę kierowców. Burmistrz Jason A. Wank powiedział, że w takich przypadkach nie należy się zatrzymywać. Biuro szeryfa radzi kierowcom, aby blokowali drzwi za każdym razem, gdy wysiadają z auta.

ulica2

Strach pomyśleć, co mogło się stać, gdyby kobieta wysiadła z samochodu. W tej sytuacji najprawdopodobniej chodziło o głupi żart, ale ten sposób może być wykorzystywany w wielu przypadkach, gdy złodzieje chcą ukraść samochód. Lepiej o tym pamiętać.

ulica3

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
34
Smutny
Smutny
26
Zły
Zły
132

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz