Home Kategorie Ludzie Para doczekała się 20 dzieci. Nadal nie wiadomo, czy na tym się skończy…

Para doczekała się 20 dzieci. Nadal nie wiadomo, czy na tym się skończy…

Jaka liczba dzieci wydaje się Wam niemożliwa do wychowania? Piątka? Dziesiątka? Co powiecie na rozkrzyczaną dwudziestkę?

Rodzina Radfordów niedawno powitała na świecie 20. potomka. Dziewięć córek i jedenastu synów.  Tyloma pociechami mogą chwalić się Sue i Noel. Największa rodzina w Wielkiej Brytanii dobiła ostatnio do parzystej liczby wraz z urodzeniem małego Archiego. Mimo iż 42-letnia Sue obiecuje sobie, że jest to ostatnie dziecko, jej mąż nadal nie poddał się wazektomii.

Wszyscy są oczywiście zachwyceni pojawieniem się nowego członka rodziny. Jednak poród 20 dziecka może być nieco przerażający. Parę połączyło przeznaczenie. Poznali się, gdy Sue miała tylko 7 lat. Obydwoje trafili do domu dziecka, gdy byli niemowlętami. Kiedy minęło kolejne 7 lat, para doczekała się pierwszego potomka.

Niedługo potem pobrali się i zamieszkali we wspólnym domu. Kiedy Sue miała 17 lat, na świecie pojawiło się kolejne dziecko. Później było już z górki. Kobieta zdecydowanie odmawia kolejnej ciąży, ale wydaje się, że Noel wychodzi z założenia, że im więcej, tym lepiej. Jak widać, udaje mu się konsekwentnie tego trzymać.

Pan Radford jest zasmucony faktem, że to już ostatnie dziecko. Wydawałoby się, że taka okrągła liczba jak 20 zadowoli każdego. Z drugiej jednak strony, pani Radford twierdzi, że trochę jej dziwnie ze świadomością, że Archie to ostatnie dziecko.

Jak łatwo się domyślić, życie domowe jest ciężkie i wymaga sporo pracy. Trudno zapanować nad taką gromadką. Ciekawi również fakt, kiedy dumni rodzice znaleźli czas dla siebie, aby doczekać się tylu pociech. Obecnie w rodzinie mamy: Sue (42), Noel (46), Chris (28), Sophie, (23), Chloe (22), Jack (20), Daniel (18), Luke i Millie (16), Katie (14), James (13), Ellie (12), Aimee (11), Josh (10), Max (8), Tillie (7), Oscar (5), Casper (4), Hallie (2) i Phoebe (1). No i oczywiście Archie urodzony w zeszłym tygodniu.

Para doczekała się już nawet wnuków. Sophie ma trójkę dzieci. Wydatki tej rodziny przyprawiają o zawrót głowy. Koszt tygodniowych zakupów to około 1500 złotych. Dziennie spożywa się u nich 18 litrów mleka.

Mimo iż pani Radford zarzeka się, że więcej dzieci nie będzie, może w końcu ulec urokowi męża i sprawić sobie jeszcze jedno czy dwa… Czekamy na kolejne doniesienia.

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
17,99 zł
30,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście od 17,99 zł w Sali Zabaw Podwodny Świat w Tychach (do -45%)

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz