Home Kategorie Ludzie Rodzina tej dziewczyny oddała ją potworowi na pożarcie… wcale nie przesadzamy.

Rodzina tej dziewczyny oddała ją potworowi na pożarcie… wcale nie przesadzamy.

Historia Aishy Mohammadzai przypomina horror. Na szczęście obecnie kobieta jest bezpieczna i ma kochającą rodzinę, ale zanim do tego doszło musiała zawalczyć o siebie…

Aisha urodziła się w Afganistanie, który nie jest rajem dla kobiet. Kiedy miała kilka lat, zmarła jej mama. W wieku 12 lat zaczęła się jej gehenna. Ojciec sprzedał ją żołnierzowi, aby móc spłacić długi. Wtedy zaczęło się wykorzystywanie seksualne, znęcanie się psychiczne i potworne traktowanie, również ze strony rodziny męża.

Aisha żyła w tym piekle 4 lata. W końcu postanowiła spróbować uciec. Wiedziała, że ryzykuje życiem. Niestety, została wtedy złapana i trafiła do więzienia na 5 lat. Jest to kara za ucieczkę z domu. Później trafiła z powrotem do męża. Efekt tego powrotu widać na okładce amerykańskiego czasopisma:

potwor1

Jej dużo starszy mąż wściekły za jej nieposłuszeństwo, przywiązał ją do drzewa i odciął nos oraz uszy. Dla wszystkich z otoczenia jasne było, że dziewczyna zasłużyła na taką karę, bo uciekła od męża. Gdy w końcu odzyskała przytomność, udało jej się doczołgać do najbliższego domu.

Na szczęście nieznajoma kobieta zlitowała się nad nią i zaprowadziła do obozu dla uchodźców, który prowadzony był przez Amerykanów. To zmieniło jej całe życie.

potwor2

Przypadek Aishy wywołał spore poruszenie w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna pojawiła się na okładkach magazynów. Znaleźli się też lekarze, którzy zaoferowali darmowy zabieg rekonstrukcji twarzy. W sumie trwało to aż 10 miesięcy.

Aisha odnalazła również nową rodzinę, która dba o to, aby ich przybrana córka i siostra zapomniała w końcu o tragicznej przeszłości.

potwor3

Aisha bardzo dobrze wiedziała czym ryzykuje, starając się uciec od męża. Uznała jednak, że ryzyko to warte jest lepszego życia. Wycierpiała naprawdę sporo, aby móc być tu, gdzie jest teraz. Na tym jednak nie koniec.

potwor4

Aisha chce pomagać innym kobietom, które traktowane są w bestialski sposób. Bierze udział w wielu konferencjach, gdzie opowiada o swoim życiu i pokazuje, że da się żyć inaczej.

potwor5

Mamy nadzieję, że ta odważna kobieta w końcu ułoży sobie życie. Wierzymy też w to, że kobiety na całym świecie będą traktowane tak, jak na to zasługują.

potwor6

Źródło: lifeexamples

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
199,99 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny brwi metodą microblading za 199,99 zł w SkinDerm w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
40
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
175
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz