Home Kategorie Poruszające Matka znęcała się nad 6-letnim synem. Pozwalała partnerowi go gwałcić… Nikt nie zareagował.

Matka znęcała się nad 6-letnim synem. Pozwalała partnerowi go gwałcić… Nikt nie zareagował.

Rodzice Marcela znęcali się nad nim już od jakiegoś czasu, tak samo jak nad jego młodszym bratem. Sprawa z Drawska Pomorskiego jest jednak szczególnie wstrząsająca.

Katarzyna W. i Marek K. miesiącami dopuszczali się straszliwych czynów wobec dwójki dzieci. Sprawa wyszła na jaw dopiero, gdy Marcel trafił do szpitala w ciężkim stanie. Mimo iż para chciała dobrowolnie poddać się karze, prokurator nie wyraził zgody na ugodę. Matka dzieci i jej partner usłyszeli zarzuty usiłowania zabójstwa i gwałtu ze szczególnym okrucieństwem.

gwalt1

Marcel ma 6 lat, a jego brat zaledwie 8 miesięcy. Przerażające działania miał być „karą” za złe zachowanie chłopców. 6-latek był zmuszany do klęczenia z rękami w górze, zlizywania jogurtu z podłogi, spania w bagażniku samochodu, był też zamykany w szafie. Oprócz tego był regularnie bity, łamano mu kości i oblewano go wrzątkiem.

Para wymyślała coraz to nowe kary dla chłopca. Sprawa wyszła na jaw dopiero, gdy 6-latek zasłabł i zabrano go do szpitala. Pracownicy poinformowali policję o jego stanie.

gwalt2

Matka godziła się, aby jej partner gwałcił jej syna. Chłopak miał liczne obrażenia wywołane gwałtem oraz przemocą. Jego życie dosłownie wisiało na włosku. Dzięki wielu operacjom udało się ostatecznie ustabilizować jego stan.

gwalt3

Przerażające jest to, do czego potrafią posunąć się niektórzy ludzie. Przerażająca jest także znieczulica ludzi i to, że nikt przez tak długi czas nie pomógł cierpiącemu dziecku.

Źródło: fakt.pl

Zabiegi na stacjach treningowych
Zabiegi na stacjach treningowych
79,99 zł
72 dni
do końca oferty!
Zabiegi na stacjach strefy fitness: 5 treningów za 79,99 zł i więcej w Body Evolution w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
86
Zły
Zły
235

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz