Home Kategorie Poruszające To, co zrobili pracownicy pewnego dworca podnosi na duchu. Zobacz co stało się z tymi 3 bezdomnymi psami.

To, co zrobili pracownicy pewnego dworca podnosi na duchu. Zobacz co stało się z tymi 3 bezdomnymi psami.

Na południowej półkuli, zimy są krótkie, ale potrafią być bardzo surowe. Tak, jak w południowej części Brazylii – Kurytybie, gdzie okres zimowy najbardziej dokucza bezdomnym ludziom i zwierzakom.

Kiedy pewnego dnia pracownicy dworca autobusowego zauważyli na zewnątrz marznące zwierzaki, postanowili zareagować i pomóc im.

psy1

Wpuścili trzy psy do środka, dając im imiona: Max, Zoinho i Pitoco. Później zwierzaki zostały nakarmione i dostały czystą wodę. Na tym jednak bezinteresowna pomoc ludzi nie skończyła się.

To może Cię zainteresować:  Horror w Małopolsce. 30-latek zabił matkę i wydłubał sąsiadce oczy nożyczkami.

psy2

Przez kilka następnych dni pieski spały wewnątrz dworca. Może nie było tam super ciepło, ale na pewno cieplej, niż na zewnątrz. Na to pracownicy też znaleźli sposób. Przynieśli stare opony, z których stworzyli w miarę normalne posłania dla zwierząt. Aby było im wygodniej, wyścielono je kołdrami. Dzięki temu, zwierzaki mogły poczuć choć odrobinę ciepła w te okropne, zimowe dni.

To może Cię zainteresować:  Ratownicy przeczesywali zgliszcza miasta. Nagle usłyszeli bolesny krzyk dochodzący spod spalonej ciężarówki.

psy3

Nie wiadomo czy psy zostały porzucone przez matkę, czy znudziły się właścicielowi. Nie ma wątpliwości jednak, że dzięki czułym i kochanym ludziom, odzyskują powoli wiarę w człowieka. Dostały nie tylko fizyczne ciepło, ale także uwagę przychylnych im osób. Trzeba przyznać, że tego typu zachowanie zasługuje na największe pochwały. Oby na świecie było więcej takich ludzi!

psy4

Źródło: thedodo.com

Twoja reakcja?

Super
Super
32
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz