Home Kategorie Życie Policjanci ostrzegają – młodzi i agresywni chłopcy wybierają nieznajomych na ofiary. To, co z nimi robią jest szokujące.

Policjanci ostrzegają – młodzi i agresywni chłopcy wybierają nieznajomych na ofiary. To, co z nimi robią jest szokujące.

Nie wiemy skąd młodzi ludzie biorą tak niebezpieczne pomysły, ale najwyższa pora z tym skończyć. Policja ostrzega przed grą, która pierwszy raz pojawiła się na przełomie ’92 i ’93 roku w USA.

Mowa o „Knockout”. Trudno uwierzyć w tak bezpodstawną agresję, ale niestety jest to dla nastolatków sposób na zaimponowanie kolegom. Na zdjęciu widać, jak 18-letni Maldonado podchodzi do nieznajomego i z całej siły uderza go w głowę, po czym jak gdyby nigdy nic odchodzi.

To może Cię zainteresować:  Jerzy Owsiak pozywa TVP. Ostra odpowiedź na materiał o WOŚP.

zabawa1

Źródło: facebook.com

Świadkowie tego zdarzenia od razu zadzwonili po policję. Po obejrzeniu nagrań z kamer nie ma wątpliwości, że chodzi o „grę”. Ofiarą może zostać każdy, a taki nokaut niesie ze sobą ryzyko poważnych problemów zdrowotnych.

Wychowujmy młodzież na empatycznych, a nie agresywnych ludzi.

To może Cię zainteresować:  Nowa „zabawa” sprawiła, że 11-latek wygląda, jak kosmita. Jego matka ostrzega innych rodziców.

zabawa2

Źródło: facebook.com

Nie wiemy skąd biorą się tak idiotyczne pomysły, ale warto ostrzec innych…

Zdrowe lunche z dowozem
Zdrowe lunche z dowozem
64,99 zł
86,50 zł
30 dni
do końca oferty!
Zdrowe lunche z dowozem: 5 dni od 64,99 zł z firmą Minuta Osiem

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
61

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz