Home Kategorie Życie Mąż zdradzał ją z czterema kobietami. Żadna nie miała o sobie pojęcia. W końcu wszystko wyszło na jaw.
21.38K

Mąż zdradzał ją z czterema kobietami. Żadna nie miała o sobie pojęcia. W końcu wszystko wyszło na jaw.

Sandra od jakiegoś czasu podejrzewała, że mąż ją zdradza. Nie sądziła jednak, że prawda jest aż tak okrutna.

34-latka postanowiła poprosić o pomoc swoją przyjaciółkę. Obie wzięły 5 dni wolnego i chciały śledzić Huberta. Nie bardzo wiedziały, jak się za to zabrać, bo nigdy nie robiły czegoś takiego. Obawiały się, że zostaną zdemaskowane. Na szczęście tak się nie stało.

Hubert wyszedł do pracy tak, jak zwykle. Magda, przyjaciółka Sandry zamieniła się samochodami z koleżanką, aby ciężej było je zauważyć. Czekała niedaleko domu. 34-latka wyszła chwilę po swoim mężu. Kobiety dogoniły go, zachowując bezpieczną odległość. Przez pierwszą połowę dnia nie działo się nic szczególnego. Później jednak Hubert podjechał pod hotel…

Przed drzwiami czekała na niego młoda, atrakcyjna kobieta. Kiedy go zobaczyła, rzuciła mu się na szyję, pocałowali się i weszli razem do środka. Dla Sandry wszystko było jasne. Była wściekła, ale starała się myśleć trzeźwo. Postanowiła sprawdzić, jak często Hubert widuje swoją „przyjaciółkę”.

Postwedding ferani & Eric MUA by @pinpin_mika Hairdo by @hana_hairdo #wedding #postwedding #toscapictura #fellowship__

A post shared by Azhar Fauzi | WEICH (@azharfauzi15) on

Kobiety czekały aż mężczyzna skończy swoją schadzkę. Hotel opuścił po 3 godzinach. Stamtąd udał się do biura, a później do domu. Kiedy wszedł do sklepu po zakupy, Sandra i Magda wyprzedziły go. Dzięki temu kobieta mogła wrócić do domu przed nim, włożyć do piekarnika wcześniej przygotowaną zapiekankę i nakryć do stołu. Hubert nie miał szans domyślić się czegokolwiek.

34-latka powitała go, jak zwykle szerokim uśmiechem i pocałunkiem. Zjedli razem. Sandra wróciła do swoich obowiązków, a Hubert do swoich. On unikał jej w domu, a ona nie chciała na niego naciskać. Kiedy położyli się do łóżka, Sandra chciała go przytulić, a by sprawdzić jego reakcję. On rzucił tylko: „Kochanie, jestem zmęczony”.

Kolejny poranek wyglądał tak, jak ten dnia poprzedniego. Nic się jednak nie wydarzyło. Hubert nie wyrwał się z biura, a po pracy wrócił do domu. Tym razem Sandra przybyła na miejsce później niż on. We wtorki chodziła z Magdą na siłownię, miała więc wymówkę.

Kolejny dzień przyniósł jednak zupełnie inny scenariusz. Hubert pojechał z pracy na randkę, ale z całkowicie inną kobietą niż ta, z którą widziany był w hotelu. Sandra była w szoku. Przed mężem jednak nadal udawała, że wszystko jest OK.

Przez pięć dni urlopu Sandra dowiedziała się aż o czterech „koleżankach” swojego męża. Zrozumiała, że ma on bardzo „pojemne serducho”. Nie wiedziała, jak rozwiązać tę sprawę. Wpadła więc na pewien pomysł. Miała odłożone sporo pieniędzy, o których Hubert nie miał pojęcia.

Wynajęła detektywa. Miał on za zadanie dowiedzieć się, kim są te kobiety, z którymi spotyka się jej mąż. Chciała doprowadzić do spotkania, ale bez Huberta. Udało się to w bardzo prosty sposób. Kobiety zostały zwabione na „pokaz firmowych kosmetyków” z obiecanym prezentem niespodzianką. Zabrakło tylko jednej z kobiet, ale Sandra nie przejmowała się tym.

Stresowała się spotkaniem, bo nie miała pewności czy kobiety nie wiedzą o sobie nawzajem. Na jej szczęście okazało się, że nie. Każda z nich była w szoku, a ich historie były bardzo podobne: “Moja żona jest beznadziejna, nie dba o siebie, siedzi cały czas w domu, ma mnie gdzieś. Zostawię ją dla Ciebie, nie mamy przecież dzieci, musisz mi tylko dać trochę czasu”.

Fenomenalna ekipa za lude provode!! #girlsnightout #otvorenjesalona @vikleriruz #fun #životjesada

A post shared by Indira Levak Official (@indiralevak) on

Każda z pań okazała się być racjonalnie myśląca. Skoro było ich tyle, oczywistym stało się, że nie zwiąże się z żadną z nich. A nawet jeśli tak by się stało, to będzie dalej zdradzać. Postanowiły, że wspólnie dokonają zemsty.

Brakowało tylko piątej koleżanki. Sandra wzięła to na siebie, bo w końcu wiedziała już o niej sporo. Każda z pań miała się zachowywać tak, jak zwykle, dopóki nie wyklaruje się plan działania.

Okazało się, że Sylwia zamiast pokazu kosmetyków wolała pokój hotelowy z Hubertem. Sandra jednak i ją dopadła. Gdy 24-latka dowiedziała się o wszystkim, zaniosła się łzami.

Ostatecznie kobiety umówiły się na babski wieczór w klubie. Po kilku drinkach wpadły na szalony i nieco drastyczny pomysł. Chciały zwabić go do pokoju hotelowego i tam się z nim rozprawić.

Hotel Room ? #Iamtheking#niceroom#room#imperialhotelandrestaurant#imperialhotelvilnius#imperialvilnius#hotel#vacay#vilnius#lithuania#??

A post shared by Peter Torp Enevoldsen (@petertorpenevoldsen) on

Sylwia umówiła się następnego dnia z Hubertem. Mężczyzna nie miał jednak czasu i poprosił, aby spotkali się za dwa dni. Tym razem faktycznie musiał wyjechać w podróż służbową. Kiedy nadszedł dzień spotkania, kobiety ukryły się w hotelu.

Sylwia ubrała najseksowniejszą bieliznę, jaką znalazła w szafie, a Kasia, która była makijażystką wykonała jej perfekcyjny makijaż. Wszystko po to, aby zaciągnąć Huberta jak najszybciej do łóżka i żeby nie zadawał niepotrzebnych pytań.

Kiedy zjawił się w pokoju, Sylwia przywitała go. Hubert wyraźnie był zainteresowany tylko jednym. Młoda kobieta rzuciła się na niego i powiedziała: Kochanie, dziś chcę spróbować czegoś innego…”, po czym pokazała mu kajdanki. Płomienie w oczach Huberta stały się jeszcze bardziej intensywne.

@dressyourlove Tag bae❤ #love #couplegoals #couple #morning #instagood #instalove

A post shared by DRESSYOURLOVE? (@dressyourlove) on

24-latka rozebrała swojego kochanka i przykuła go kajdankami. Wstała i seksownym krokiem udała się do łazienki. Otworzyła drzwi i zapraszającym gestem kiwnęła koleżankom.

Hubert pobladł. Wiedział, że wszystkie jego kłamstwa wyszły na jaw. Kobiety zakneblowały go i usiadły obok niego na łóżku. Każda wyrzuciła z siebie wszystko, co miała do powiedzenia. Na koniec Sandra wyciągnęła z torebki Super Glue. Hubert był przerażony. Starał się bronić nogami, ale pięć kobiet okazało się być silniejsze. Tym razem żona uczyniła honory i przykleiła penisa Huberta do jego podbrzusza. Po tym kobiety zebrały się z hotelu i poszły na drinka.

What are you girls celebrating? – L I F E ??

A post shared by Carolina Sophia (@carolinasophiia) on

Hubert został odnaleziony dopiero drugiego dnia. Nie musimy chyba pisać, że potrzebował pomocy lekarza. Mężczyzna nie wniósł jednak żadnego oskarżenia przeciw kobietom. Sandra natomiast wniosła o rozwód.

Zdradzona kobieta potrafi być nieobliczalna. Warto o tym pamiętać 😉

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
199,99 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Lot paralotnią ze szkoleniem (199,99 zł) i nagraniem wideo (od 219,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
203
Ha ha
Ha ha
105
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz