Home Kategorie Ludzie Przez 30 lat myślał, że to jego bliźniak. Lekarze odkryli jednak niewiarygodną pomyłkę…

Przez 30 lat myślał, że to jego bliźniak. Lekarze odkryli jednak niewiarygodną pomyłkę…

Niektóre historie są tak nieprawdopodobne i dziwne, że można zwątpić w ich prawdziwość.

Taka właśnie jest historia tych czterech mężczyzn. Jakkolwiek to niezwykłe – zdarzyło się naprawdę. Mogłaby być to historia o frustracji, zerwanych więziach i rozbitych rodzinach. Jest jednak o miłości, tolerancji i czterech mężczyznach, którzy odnaleźli się po wielu latach.

blizniaki1

Jorge i Carlos to bliźniaki, ale nie mogliby być już bardziej od siebie różni. Jorge to smukły, młody facet, który zawsze ma dobry humor. Carlos z kolei jest małomówny i bardziej zdystansowany. Obydwoje uczyli się na uniwersytecie w Bogocie i pracują teraz jako inżynierowie.

Z zewnątrz wygląda to, jak idealne życie. Są młodzi, mają dobrą pracę i całe życie przed nimi. Jednak los z nich zadrwił.

Pewnego dnia w biurze, jedna z koleżanek Jorge’a zatrzymała się przy jego biurku i pokazała mu coś, co go zdziwiło i zaskoczyło.

blizniaki2

Parę godzin wcześniej ta koleżanka zrobiła sobie zdjęcie z miejscowym rzeźnikiem. Patrzyła na Jorge, pokazując zdjęcie w telefonie. Rzeźnik i Jorge wyglądali identycznie.

– „Patrz na to Jorge. To twój bliźniak!” – powiedziała kobieta po czym pokazała zdjęcie.

Jorge roześmiał się i odpowiedział: „Tak naprawdę to mam bliźniaka, ale to nie on.”

Kiedy jednak bliżej przyjrzał się fotografii, był w kropce. Mężczyzna wyglądał bardzo podobnie do niego. Jak często widzicie własną twarz u kogoś obcego?

blizniaki3

Jorge pokazał to zdjęcie koledze.

– „Wyglądasz dobrze” – odpowiedział.

Jorge potrząsnął głową. „To nie ja!”

Mężczyzna postanowił poszperać w internecie. Niedługo potem znalazł profil rzeźnika na facebooku. Jego sobowtór miał na imię William.

blizniaki4

Kiedy Jorge zaczął przeglądać jego zdjęcia, dosłownie go zamurowało. Oglądanie kogoś, kto jest bardzo podobny do ciebie jest dziwne, ale mężczyzna odkrył coś jeszcze ciekawszego. William także miał brata bliźniaka, który wyglądał identycznie jak jego bliźniak, Carlos.

blizniaki5

Jorge pokazał zdjęcia bratu i powoli obydwoje zaczynali rozumieć, co się stało.

Lekarze musieli w jakiś sposób pomylić ich na porodówce. Podejrzenia Jorge i Carlosa nasiliły się, gdy odkryli, że tamta dwójka urodziła się w tym samym szpitalu, w ten sam dzień.

Jorge, który jest bardzo podobny do swojej matki i siostry, nie miał wątpliwości, że jest biologicznym synem swoich rodziców.

Carlos, małomówny brat, jednak od dawna czuł, że nie pasuje do rodziny.

Sytuacja mocno dotknęła Carlosa. Podziwiał swoją mamę, która nagle okazała się najprawdopodobniej nie być jego biologiczną matką.

blizniaki6

Bracia wiedzieli, że muszą skontaktować się z drugimi bliźniakami. William i Wilber byli rzeźnikami, którzy pracowali w pobliskim sklepie. Carlos i Jorge od razu poszli się z nimi spotkać. W trakcie spotkania cała czwórka nie mogła oderwać od siebie wzroku.

blizniaki7

Tak naprawdę wszyscy odnosili już wcześniej wrażenie, że coś jest nie tak. Jednak nikt nigdy nie podejrzewał, że mogło dojść do zamienienia w szpitalu. Lekarze także byli w szoku. W końcu władze szpitala doszły do wniosku, że któraś pielęgniarka musiała omyłkowo zamienić bliźniaki.

Po spotkaniu stało się jasne, że bracia muszą poznać się bliżej i nadrobić stracony czas.

Bracia kupili wspólnie apartament, gdzie obecnie mieszkają. Rodziny często ich odwiedzają, a oni sami spędzają ze sobą sporo czasu.

blizniaki8

Takie historie zdarzają się tylko w filmach. To, że czwórka braci odnalazła się w tak dużym mieście jak Bogota, to prawdziwy cud!

Źródło: newsner.com

Dieta Standard lub Wege+Ryby
Dieta Standard lub Wege+Ryby
104,00 zł
129,60 zł
60 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny: dieta Standard lub Wege+Ryby z dostawą na 3 dni od 104 zł i więcej w My Dish

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz