Home Kategorie Ludzie 6-latek był prześladowany ze względu na odstające uszy. Jego rodzice podejmują w końcu drastyczną decyzję…

6-latek był prześladowany ze względu na odstające uszy. Jego rodzice podejmują w końcu drastyczną decyzję…

Ta historia z pewnością wywoła zdziwienie. Sam zastanawiam się co zrobiłbym, gdybym znalazł się w takiej sytuacji.

 

Żaden rodzic nie chce, aby jego dziecko cierpiało. Kallie Berger postanowiła zrobić coś, aby jej dziecko nie musiało nadal przeżywać koszmaru prześladowania przez rówieśników.

Jej syn, Gage, był ofiarą od pierwszego roku swojej nauki w szkole. Koledzy 6-latka nazywali go „elfimi uszami” i przedrzeźniali go z powodu jego odstających uszu.

Dyrekcja szkoły starała się pracować z rodzicami, aby zakończyć prześladowanie. Kallie i jej mąż mogli jednak tylko bezsilnie patrzeć, jak ich syn nadal był wyśmiewany przez rówieśników.

Wtedy też podjęli drastyczną decyzję, która miała zakończyć piekło przez jakie przechodził Gage.

uszy1

Tim i Kallie byli w szoku, gdy usłyszeli wszystkie inwektywy jakimi obrzucany był ich syn. Reszta uczniów po prostu nie mogła oprzeć się pokusie i drażniło Gage’a. Rodziców złapała za gardło sytuacja, w której 6-latek stał przed lustrem i przyciskał uszy do głowy, starając się nie płakać.

To może Cię zainteresować:  Wsiadła z dwójką dzieci do pociągu. Kiedy ruszył, ona ze łzami w oczach pobiegła do obsługi.

uszy2

– „Uważa się za gorszego i myśli, że nie jest wystarczająco dobry” – mówi matka Gage’a.

Gage dość jasno skomentował wszystkie niemiłe komentarze.

– „Po prostu nie chcę, aby się ze mnie naśmiewali” – stwierdził.

uszy3

Po namyśle, rodzice wraz z synem stwierdzili, że muszą coś w końcu z tym zrobić. Udali się do chirurga plastycznego, który miał zoperować uszy Gage’a.

uszy4

– „Do takich ludzi często przylegają niemiłe ksywy, jak ‘uszy nietoperza’ czy ‘elfie uszy’ i pozostają z nimi przez gimnazjum i liceum.” – mówi Steven Mobley, lekarz, który przeprowadził operację.

Operacja trwała dwie godziny, a gdy Gage zobaczył efekt końcowy, wymamrotał tylko „O mój boże…”

Niezależnie od tego, co sądzisz o operacjach plastycznych, jedno jest pewne: Gage jest szczęśliwy!

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz