Home Kategorie Ludzie 77 lat po tym, jak została zgwałcona przez trzech mężczyzn, spotkała swoją córkę po raz pierwszy.

77 lat po tym, jak została zgwałcona przez trzech mężczyzn, spotkała swoją córkę po raz pierwszy.

W 1928 roku, 16-letnia wtedy Minka Disbrow była na pikniku ze znajomymi w lesie, gdzie została zaatakowana przez trzech  starszych mężczyzn.

Przyjaciele zostali rozdzieleni, a Minka przewrócona na ziemię i zgwałcona. Kobieta później prawie nic nie pamiętała z tego traumatycznego wydarzenia, które zmieniło jej życie, poza jednym szczegółem. Jeden z napastników miał kowbojski kapelusz, a pozostałych dwóch tylko oglądało.

Młoda dziewczyna nie odważyła się nikomu powiedzieć o tym, co zaszło. Jednak niedługo później zauważyła, że zaczyna zmieniać się jej ciało, a z czasem rosnąć brzuch.

Dziewięć miesięcy po gwałcie Minka w sekrecie urodziła dziecko, które nazwała Betty Jane i oddała do adopcji. Kobieta jednak nadal czuła miłość i więź z córką.

Przez dziesięciolecia Minka pisała listy do władz i starała się dowiedzieć, co dzieje się z jej córką. Nigdy jednak nie otrzymała odpowiedzi.

Nigdy nie zapomniała o swoim dziecko, ale wątpiła w to, że uda się ją kiedykolwiek spotkać.

gwalt1

Prawie 80 lat później, Minka desperacko modliła się do boga: „Panie, chciałabym spotkać Betty Jane zanim umrę. Obiecuję, że nie będę jej przeszkadzać i ingerować w jej życie. Chce ją tylko zobaczyć.”

Minka jeszcze wtedy nie wiedziała, że jej modły zostaną wysłuchane. Sąd postanowił upublicznić dokumenty adopcyjne Betty Jane, która miała teraz 77 lat, a Minska w tamtym momencie 93.

Jakiś czas później kobieta odebrała telefon. Po drugiej stronie usłyszała głos osoby, którą lata temu oddała do adopcji.

Możesz obejrzeć niesamowite spotkanie matki i córki na filmie poniżej.

Źródło: youtube.com

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 200 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
52
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
22
Smutny
Smutny
104
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz