Home Kategorie Poruszające Matka pozwala dwóm pedofilom zaatakować jej syna. Wszystko w… słusznej sprawie.

Matka pozwala dwóm pedofilom zaatakować jej syna. Wszystko w… słusznej sprawie.

Większość ludzi uczy swoje dzieci, aby nigdzie nie chodziły z nieznajomymi. Większość dzieci wie też, że wsiadanie do auta z „dziwnym starszym panem” jest niebezpieczne.

Jednak pedofile nie zawsze wyglądają tak, jak w filmach informacyjnych. Teraz coraz więcej dzieci korzysta z social mediów. Dlatego też pedofile mają łatwiej, niż kiedykolwiek, aby się z nimi kontaktować. Wszystko, co muszą zrobić, to udawać młodego chłopca lub dziewczynkę.

Dlatego też musimy uczyć nasze dzieci, aby unikały kontaktów z obcymi w Internecie, bo nigdy nie wiadomo kto znajduje się po drugiej stronie.

Rodzice z nagrania poniżej podjęli drastyczne kroki, aby nauczyć swoje dzieci, jakie niebezpieczeństwa wiążą się ze spotkaniem ze znajomymi z Internetu. Mamy nadzieję, że ten film pomoże zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Coby Persin jest znany z robienia eksperymentów społecznych i wrzucania ich na YouTube.

Rodzice trójki chłopców zgodzili się, aby Coby popisał z ich dziećmi przez Internet i udawał, że jest młodą dziewczyną. Coby, czy „Amanda”, jak nazywa się w tym eksperymencie, rozmawiał z nimi przez kilka dni, a w końcu pytał o spotkanie. Chłopcy się zgadzali.

Jeden z nich poszedł pod adres, który dostał od „Amandy” i zadzwonił dzwonkiem. W środku mógłby być ktokolwiek, pedofil albo morderca.

Kolejny z chłopców podał Amandzie swój adres, aby jej tato mógł go podwieźć. Bez zastanowienia, chłopak wskoczył do vana, który czekał na zewnątrz. Tam został „zaatakowany” przez dwóch zamaskowanych mężczyzn.

Cała trójka była mocno zdziwiona, gdy okazywało się, że „Amanda” jest tak naprawdę facetem.

Ten film jest przerażający, nawet pomimo tego, że chłopcom nic nie groziło. Niestety, coś takiego może zdarzyć się w prawdziwym życiu. W Internecie sporo jest „Amand”, które chcą poznać młode dziewczynki i chłopców.

Musimy uczyć nasze dzieci, aby nigdy nie spotykać się z ludźmi poznanymi w Internecie, bo nigdy nie wiemy z kim, tak naprawdę się spotkamy.

Pakiet day spa dla 1 osoby
Pakiet day spa dla 1 osoby
149,99 zł
350,00 zł
34 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa dla 1 osoby na twarz i ciało za 149,99 zł w Hotelu Zimnik

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz