Home Kategorie Ludzie Ojciec niecierpliwie czeka, aby złożyć zamówienie. Kiedy kelner się odwraca, łzy płyną mu po policzkach.

Ojciec niecierpliwie czeka, aby złożyć zamówienie. Kiedy kelner się odwraca, łzy płyną mu po policzkach.

Nie jest łatwo mieć kogoś bliskiego w armii. Szczególnie jeśli służy właśnie gdzieś poza granicami kraju.

Nie tylko tęsknisz za nimi, ale też martwisz się. Często zdarza się, że brakuje ich na święta, urodziny i tym podobne. Jedyne czego chcesz to, aby w końcu wrócili do domu. Ciężko w ogóle wyobrazić sobie co czują rodziny takich osób.

Wyobraź sobie teraz spotkanie z członkiem rodziny, który przez ostatni rok był na misji za granicą. Wyobraź sobie, że jest to niespodzianka. To właśnie przydarzyło się Gregowi Harrisowi.

Jego syn Cory służył w armii. Przez ostatnie 14 miesięcy był w Japonii. Jego praca i nieobecność w domu była ciężka nie tylko dla niego, ale także dla jego rodziców. Jeśli jesteś rodzicem, możesz sobie wyobrazić jakie to uczucie.

Po tak długim czasie nieobecności, Cory chciał, aby jego powrót był czymś szczególnym. Postanowił nie mówić nic rodzinie. Chciał ujawnić się, gdy jego matka i ojciec byli w restauracji.

order

Ten niezwykły moment został nagrany na filmie. Widzimy ojca siedzącego przy stoliku, czytającego menu. Nagle pojawia się Cory. Reakcja Grega roztapia każde serce.

Możecie zobaczyć ją poniżej. Postarajcie się nie płakać…

Źródło: youtube.com

Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
29,99 zł
210,00 zł
Oferta zakończona!
29,99 zł za groupon zniżkowy wart 210 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem i więcej w Okularium - 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
20
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz