Home Kategorie Poruszające Nikt się nie zatrzymał, kiedy zepsuł mu się samochód. Miałam łzy w oczach, kiedy zobaczyłam kto postanowił mu pomóc.

Nikt się nie zatrzymał, kiedy zepsuł mu się samochód. Miałam łzy w oczach, kiedy zobaczyłam kto postanowił mu pomóc.

 Każdy w życiu staje w obliczu niepowodzenia. Czasem otrzymujemy wsparcie i pomoc, której potrzebujemy, innym razem nikt nie zwróci nawet uwagi na naszą krzywdę.

Ten eksperyment społeczny ma na celu ukazanie, jak na prawdę zachowają się ludzie, kiedy ktoś jest w potrzebie.

Mężczyźnie zepsuł się samochód, stoi więc przy nim na poboczu i liczy na pomoc przejeżdżających ludzi. Oczywiście jest to wyreżyserowana scena, gdzie mężczyzna jest tak naprawdę aktorem, a wszystko nagrywane.

Mija kilka godzin, nikt się nie zatrzymał przez cały ten czas. Cały zespół szykował się już do odejścia, kiedy wydarzyło się coś niewiarygodnego. Ktoś zdecydował się zatrzymać! Był to mężczyzna, który przedstawił się jako Eric.

Jak się okazuje, on sam niedawno był ofiarą straszliwego wypadku – jego dom spłonął, a połowa ciała została poważnie poparzona. Wszystkie obrażenia odniósł ratując swoje psy, które zostały w płonącym mieszkaniu.

Niestety, Eric nie zdołał im pomóc, a od wdychania dymu sam stracił przytomność. Skończył w śpiączce trwającej 27 dni. Kiedy się obudził, stracił wszystko, oprócz swojego życia.

Po tragicznym incydencie, Eric zdecydował zmienić coś w swoim życiu. Chciał więcej pomagać innym, nawet w małych drobnych sprawach. Na niego właśnie natknęła się załoga HammyTv. Eric widział tylko osobę w potrzebie, której chciał pomóc, dotrzymując swojego postanowienia.

W podzięce za pomoc, Eric otrzymał konsolę do gier od organizatorów eksperymentu. Zdecydowali się także wspomóc Erica organizując internetową zbiórkę pieniędzy na spłatę rachunków ze szpitala, ubrania czy czynsz. Do tej pory uzbierano 40,000 dolarów.

Źródło: youtube.com

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
401
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
31
Smutny
Smutny
53
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz