Home Kategorie Poruszające Sąsiedzi zauważyli chłopca w oknie opuszczonego domu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, odkrywa przerażającą prawdę.

Sąsiedzi zauważyli chłopca w oknie opuszczonego domu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, odkrywa przerażającą prawdę.

Znęcanie się nad dziećmi zdarza się zazwyczaj za zamkniętymi drzwiami. Ważne jednak, aby rozmawiać o tym otwarcie i informować służby, gdy tylko zauważymy coś dziwnego.

Za przykład weźmy tę historię. Gdy kobieta mieszkająca w Detroit zauważyła chłopca w oknie opuszczonego domu, była pewna co tam się dzieje. Gdy policjanci weszli do środka, byli w szoku. Wewnątrz nie było tylko jednego dziecka, a wiele…

Większość z nas miało fajne dzieciństwo, dlatego też tego typu historie są jeszcze bardziej poruszające.

Kiedy policja przeszukała niedawno opuszczony dom w Detroit w poszukiwaniu narkotyków, odkryła zupełnie inny problem. Wewnątrz nie było ani grama żadnej substancji, ale za to znaleziono coś o wiele straszniejszego.

dom1

W środku znajdowało się siedmioro dzieci. Najmłodsze miało kilka miesięcy, a najstarsze dziewięć lat. Żyli w strasznych warunkach. W domu nie było wody ani ogrzewania, mimo iż na zewnątrz było bardzo chłodno. Policjanci znaleźli też dwa pistolety i martwego psa.

dom2

Funkcjonariusze nie mogli uwierzyć własnym oczom i wysłali dzieci do szpitala na badania. Sąsiadka wyjaśniła, co zauważyła zanim sprawdziła to policja:

– „Zobaczyłam małego chłopca w oknie. Nie wiedziałam ile ma lat. Może pięć, czy sześć. Nie miał koszulki, a tego dnie było naprawdę zimno. Powiedziałam tylko ‘wow’, ale nic nie wiedziałam. Nie widziałam tam nikogo od dłuższego czasu.”

dom3

Na szczęście dzieci były w miarę zdrowe i zostaną teraz odesłane do domu dziecka. W międzyczasie policja zatrzymała ich ojca. Matka nadal nie została złapana.

dom4

Znęcanie się nad dziećmi nigdy nie jest w porządku. Poruszyło mnie to, jak te dzieci były traktowane. Poczułem jednak ulgę, że udało się je uratować. Mam nadzieję, że znajdą nową, kochającą rodzinę i będą mogły prowadzić życie, na które zasługują.

Źródło: youtube.com

Masaż leczniczy, terapia manualna
Masaż leczniczy, terapia manualna
39,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł i więcej opcji w gabinecie Rehabilitacja Ewelina Zaremba

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
70
Zły
Zły
34

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz