Home Kategorie Ludzie Panna młoda zaniemówiła, gdy przed ołtarzem mąż wyjawił jej swój szokujący sekret.

Panna młoda zaniemówiła, gdy przed ołtarzem mąż wyjawił jej swój szokujący sekret.

Dla wielu osób, dzień ślubu jest najważniejszym w życiu. W trakcie miesięcy przygotowań, marzenia państwa młodych stają się stopniowo rzeczywistością.

Dla Kim ślub był czymś, o czym marzyła od zawsze. Zanim jeszcze podeszła do ołtarza, miłość jej życia zaskoczyła ją czymś, co zdawało się być niemożliwe.

W młodym wieku Kevin Taylor złamał nogę. Uraz doprowadził do uszkodzenia nerwów. Było to na tyle poważne, że lekarze musieli amputować mu obydwie nogi.

Od tamtej pory Kevin nigdy już nie był taki sam. Do momentu, gdy poznał Kim…

To może Cię zainteresować:  Ma 25 lat i jeździ na wózku. To nie powstrzymało jej, aby pokazywać swoje nagie ciało.

Kobieta nie zwracała uwagi na niepełnosprawność Kevina. Dostrzegała jego osobowość, a on cieszył się, że może być przy niej sobą.

– „W środku jest osoba. Nie chodzi o to, jak ktoś wygląda. Jego serce wynagradza jakiekolwiek braki.” – mówi kobieta.

Na samym początku ich związku, Kevin i Kim wiedzieli, że chcą spędzić ze sobą resztę życia.

W dniu ślubu kobieta miała przejść do ołtarza i dołączyć do Kevina, który na nią tam czekał. Jednak, gdy w końcu nadszedł ten dzień, okazało się, że nie wszystko poszło tak, jak zaplanowano. Zanim jeszcze zdążyła zrobić krok, została zatrzymana przez swojego przyszłego męża. Kevin wstał z wózka inwalidzkiego i ujawnił sekret, który trzymał przez ostatnie miesiące – mógł znowu chodzić.

To może Cię zainteresować:  NIEWIDOMY PIES I JEGO PSI PRZEWODNIK POKAZUJĄ, CO TAK NAPRAWDĘ ZNACZY BYĆ NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM

To co już było najszczęśliwszym dniem w życiu Kim, okazało się być także najbardziej niespodziewanym. Obejrzyj to niezwykłe wideo poniżej:

Źródło: youtube.com

Czekoladowe zabiegi na ciało
Czekoladowe zabiegi na ciało
59,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Czekoladowe zabiegi na ciało: masaż gorącą czekoladą, kawowy peeling i więcej od 59,99 zł w Instytucie Hialuron (do-60%)

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz