Home Kategorie Niesamowite 12-letnia dziewczynka była bita przez porywaczy – po chwili otoczyły ją lwy, a następnie stało się coś, w co trudno uwierzyć

12-letnia dziewczynka była bita przez porywaczy – po chwili otoczyły ją lwy, a następnie stało się coś, w co trudno uwierzyć

W wielu krajach na świecie dziewczynki i kobiety żyją w ciągłym strachu bycia porwaną i zmuszoną do wzięcia ślubu z nieznajomym.

To właśnie stało się w Etiopii jesienią 2015 roku, gdy grupa siedmiu mężczyzn porwała dziewczynkę i chciała zmusić ją do pobrania się z jednym z nich.

Jednak mężczyźni nie wiedzieli, że całą sytuację widziały trzy lwy, które postanowiły obronić dziewczynkę.

12-latka zniknęła tydzień wcześniej. Po tym czasie policji udało się ją w końcu namierzyć. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Dziewczynka otoczona była przez trzy lwy. Te jednak nie chciały jej rozedrzeć na strzępy, a zamiast tego, chroniły ją.

Okazało się, że lwy odstraszyły mężczyzn, którzy porwali dziewczynkę i zostały z nią przez pół dnia.

– „Chroniły ją dopóki nie przybyliśmy na miejsce. Wtedy odeszły, zostawiając ją niczym prezent dla nas” – powiedział Wondimu Wedajo, sierżant policji.

Lwy najprawdopodobniej uratowały życie dziewczynki, gdyż w Etiopii często zdarza się, że porwane nieletnie są gwałcone i bite dopóki nie zaakceptują małżeństwa.

lew1

To niezwykłe wydarzenie zadziwiło cały świat, gdyż lwy normalnie zaatakowałyby i zjadły dziewczynkę. Co stało się, że zamiast tego, po prostu ją ochraniały? Stuart Williams, ekspert od dzikich zwierząt ma swoją teorię.

– „Płacząca dziewczynka mogła przypominać miauczącego młodego lwa. To mogłoby tłumaczyć dlaczego zwierzęta jej nie zjadły.”

Dziewczynka otrzymała odpowiednią opiekę i została wyleczona z ran fizycznych. Psychiczne jednak będą goić się znacznie dłużej. Czterech porywaczy zostało aresztowanych. Nie wiadomo jednak, czy kiedykolwiek uda się złapać pozostałych mężczyzn.

Źródło: nbcnews.com

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
345
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
99
Smutny
Smutny
107
Zły
Zły
31

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz