Home Kategorie Życie Uprawia seks z mężem na oczach swoich dzieci. Twierdzi, że jest to całkowicie normalne.
38.21K

Uprawia seks z mężem na oczach swoich dzieci. Twierdzi, że jest to całkowicie normalne.

Każdy rodzic ma swoje metody wychowawcze i nie ma w tym nic dziwnego. Zdarza się jednak, że niektórzy przekraczają pewne granice i należy wtedy interweniować.

Sergiej Michałkin jest Łotyszem mieszkającym w Rosji. Jeszcze niedawno prowadził bloga. Jego internetowy dziennik był, delikatnie mówiąc… kontrowersyjny. Mężczyzna opisywał tam swoje poglądy oraz umieszczał nagrania, na których wszyscy domownicy byli całkowicie nadzy.

Co więcej, on i jego żona uprawiają seks przy swoich dzieciach. Uważają to za zupełnie naturalne. Według nich dzieci lubią patrzeć, jak dorośli sprawiają sobie przyjemność. Michałkin mówi też, że gdy kąpie swoją córkę także jest całkiem nagi. Dziewczynka ma 7 lat

To jednak nie wszystko. Opis jednej z sytuacji, która miała miejsce w tamtym domu sprawia, że włosy jeżą się na głowie. Sergiej wrzucił na swojego bloga dialog z córką, która według niego zapytała czy może pocałować go w miejsce intymne.

– „Myję ją, może mnie pocałować, jest częścią mojego ciała: noga lub ręka, przód czy tył. Dla mnie nie ma różnicy. I ja mogę pocałować ją gdziekolwiek.”

Sytuacją zainteresowała się policja oraz opieka społeczna. Sergiej usłyszał zarzut deprawacji dzieci oraz kręcenia i rozpowszechniania treści pornograficznych z udziałem małoletnich.

skes

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
64 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Gabinecie Masażu Ogrodowa 19

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
103

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz