Home Kategorie Ludzie Mąż w ukryciu zrobił zdjęcie swojej śpiącej żonie i umieścił je w Internecie. Powód, dla którego to zrobił zaskoczy Cię.

Mąż w ukryciu zrobił zdjęcie swojej śpiącej żonie i umieścił je w Internecie. Powód, dla którego to zrobił zaskoczy Cię.

Pewien mężczyzna opublikował na Facebooku zdjęcie swojej żony i dzieci. Zrobił to, aby podzielić się swoimi przemyśleniami w pewnych kwestiach.

David Brinkey zrobił to po tym, jak usłyszał rozmowę swojej żony z przyjaciółką. Kobiety rozmawiały przez telefon w trybie głośnomówiącym, dlatego słyszał każde słowo.

– „Jakiś czas temu moja żona rozmawiała z koleżanką, która nie kryła zdziwienia tym, że nasze dzieci śpią z nami w łóżku. Obruszona wręcz spytała, czy ja, jako facet, nie mam nic przeciwko, bo jej mężczyzna nigdy by się na to nie zgodził. Mocno mnie to zszokowało. I wiecie co? Aż się nad tym zacząłem zastanawiać, czy to naprawdę ma jakiś wpływ na mnie i naszą relację.

NIGDY nie podważyłbym zdania mojej żony na temat wychowania naszych dzieci. Uważam, że robi to genialnie i sprawdza się w tej roli jak nikt. Oczywiście, że czasem czuję się jak piąte koło u wozu, ale to przecież nie będzie trwać wiecznie. Dzieci dorastają szybciej niż nam się wydaje i już niedługo będą się wstydzić z nami spać i nie będą chciały się wtulać w swoją mamę.”

zdj

– „Czy naprawdę jako mężczyźnie aż tak bardzo ma mi przeszkadzać to, że nasze dzieci będą z nami w łóżku przez jakiś czas? Ten etap macierzyństwa nie trwa wiecznie i kiedyś kończy się ten okres, w którym matka sprawuje pieczę nad dzieckiem. Jestem dumny z mojej żony i jeśli w jej ocenie to jest słuszne, uważam tak samo. I kochani mężowie, naprawdę szanujcie swoje żony jako matki.

Post cieszy się ogromną popularnością i wywołał lawinę komentarzy. Ciężko jest przejść obojętnie obok takiego wyznania. Co Wy sądzicie na ten temat?

Źródło: facebook.com

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
548
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
28
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz