Home Kategorie Ludzie Dzieci jej chłopaka popędzają ją, aby otworzyła prezent. Nie spodziewała się aż takiej niespodzianki.

Dzieci jej chłopaka popędzają ją, aby otworzyła prezent. Nie spodziewała się aż takiej niespodzianki.

Bycie rodzicem to jedno z najcięższych wyzwań, z jakim spotykamy się w naszym życiu. Dzieci i ich niekończąca się energia i niezaspokojona niczym ciekawość, potrafią solidnie zmęczyć.

Mimo wszystko, z całego serca kochamy je, a Steve Lee, ojciec trzech synów niedawno zyskał nowy powód, aby darzyć swoje pociechy miłością jeszcze bardziej.

Meagan Johnson poznała mężczyznę i szybko się w nim zakochała. Równie szybko dowiedziała się, że jej wybranek ma trzech synów. Kobiecie jednak nie robiło to różnicy. Od razu pokochała dzieci i chciała być kimś więcej niż „nową dziewczyną taty”. Z tego też powodu Steve powierzył synom bardzo ważne zadanie.

prezent1

W urodziny swojej ukochanej mężczyzna poprosił synów, aby pomogli mu zorganizować niezapomniany prezent. Chłopcy oczywiście zgodzili się i podekscytowani czekali aż kobieta otworzy paczkę. Na początku Meagan była nieco podejrzliwa i ciągle pytała:

– „Czy to nie żadna sztuczka? Wasz tata wie, co robicie?”

Chłopcy oczywiście zapewniali ją, że nie pożałuje, gdy zobaczy co jest w środku i ponaglali, aby w końcu otworzyła pudełko. Po chwili Meagan zobaczyła w środku malutkie pudełko z pierścionkiem zaręczynowym. W tym momencie chłopcy klęknęli i wszyscy razem krzyknęli:

– „Chcemy podarować Ci naszego tatę!”

Wtedy do pokoju wszedł Stece i rozpoczyna najpiękniejszą przemowę:

– „Pojawiłaś się w życiu moim i tych trzech małych chłopców. Od momentu, gdy się zakochaliśmy nigdy nie byliśmy szczęśliwsi. Kochamy Cię wszystkim co mamy. Wszyscy chcielibyśmy wiedzieć, czy za mnie wyjdziesz.”

Musicie zobaczyć tę piękną chwilę z życia tej rodziny. Uważajcie, bo możecie się popłakać.

Źródło: facebook.com

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
71,99 zł
89,99 zł
Oferta zakończona!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
19
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz