Home Kategorie Zwierzęta Ta kobieta co noc spała ze swoim wężem. Kiedy poszła z nim do weterynarza, usłyszała szokującą prawdę

Ta kobieta co noc spała ze swoim wężem. Kiedy poszła z nim do weterynarza, usłyszała szokującą prawdę

Nasze zwierzęta są częścią rodziny i chcemy, aby były z nami cały czas.

Wiele osób pozwala swoim zwierzakom spać ze sobą w łóżku. Oczywiście, miło jest, gdy mamy kota czy psa obok siebie, ale niektóre zwierzęta nie powinny mieć pozwolenia na spędzanie czasu w pobliżu miejsca, gdzie śpimy.

Przykładem niech będzie ta historia. Niezależnie czy już ją słyszałeś jest to cenna nauczka, którą dzisiaj się z Tobą podzielimy.

Ta kobieta spała ze swoim zwierzakiem co noc. Zwierzakiem nie byle jakim, bo pytonem. Nie będzie to zaskoczeniem, gdy powiemy, że nie był to najlepszy wybór jeśli chodzi o kompanów do spania.

pyton1

Co wieczór kobieta otoczona była przez kochanego węża. Ponieważ spała na brzuchu, pyton rozciągał się wzdłuż jej ciała od głowy do stóp. Były to miłe chwile, które spędzali razem. W końcu jednak kobieta zauważyła, że zwierzak przestał zupełnie jeść.

Była zaniepokojona i zabrała węża do weterynarza, aby ten sprawdził w czym problem. Kiedy lekarz zaczął pytać o to, co robi pyton w ciągu dnia, był w szoku, gdy usłyszał o ich wspólnym spaniu.

pyton2

Weterynarz zapytał czy wąż leżał wzdłuż jej ciała albo otaczał ją. Kobieta potwierdziła. Lekarz zaczał tłumaczyć, że pyton nie przytulał się do niej, a… mierzył.

Za każdym razem, gdy wąż kładł się wzdłuż jej ciała, ćwiczył przed kolejnym wielkim posiłkiem. Weterynarz wytłumaczył też, że nie chciał jeść, gdyż robił sobie miejsce na potężną ucztę, jaką byłaby właścicielka. Okazało się, że zwierzak cierpliwie czekał na idealny moment, aby zjeść kobietę.

pyton3

Czego możemy się nauczyć z tej historii?

  1. Egzotyczne zwierzęta są ciekawe i wiele osób chce je mieć, ale odkładajmy je do klatek, akwariów czy terrariów zanim położymy się spać.
  2. Weterynarz w tej historii to osoba, której potrzebujesz, a która powie ci, że robisz coś ekstremalnie głupiego i zagrażającego życiu.

pyton4

Kurs angielskiego online
Kurs angielskiego online
19,00 zł
39,99 zł
88 dni
do końca oferty!
Kurs języka angielskiego online: miesięczny dostęp za 19 zł i więcej z Ellalanguage.com

Twoja reakcja?

Super
Super
107
Ha ha
Ha ha
348
Wow
Wow
1082
Smutny
Smutny
144
Zły
Zły
234

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz