Home Kategorie Sztuka Oto jeden z najpiękniejszych utworów Leo Rojasa. Gwarantujemy, że będziesz mieć ciarki na plecach.

Oto jeden z najpiękniejszych utworów Leo Rojasa. Gwarantujemy, że będziesz mieć ciarki na plecach.

Ta piosenka przenosi do zupełnie innego świata. Można się dosłownie rozpłynąć.

Leo Rojas jest jednym z najpopularniejszych muzyków grających na fletni Pana. Nie można się temu dziwić, bo dźwięki, które wydobywa koją niczym długi urlop nad morzem. Posłuchajcie poniższego utworu, zamknijcie oczy i przenieście się do Ameryki Południowej.

Muzyk pochodzi z Ekwadoru. W 2000 roku przeniósł się do Hiszpanii, a stamtąd do Niemiec. Tam utrzymywał się, grając na ulicy. W międzyczasie poznał Ines, uroczą Polkę. Kobieta zawróciła mu w głowie na tyle, że para wkrótce się pobrała.

Pewnego dnia, gdy Leo grał jak zwykle na ulicy, podszedł do niego przechodzień i powiedział o castingach do niemieckiego Mam Talent.

Mężczyzna postanowił spróbować i od tamtego czasu jego życie zmieniło się diametralnie. Publiczność pokochała jego wykonania już od pierwszego występu. Leo wygrał program, a jego płyta była tak popularna, że uzyskała status złotej.

Leo Rojas szybko stał się rozpoznawalny na całym świecie. Jego życie prywatne także obfituje w sukcesy. Wraz z Ines doczekali się dziecka.

Źródło: youtube.com

Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
44,99 zł
90,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 44,99 zł w Studiu Masażu Michał Welter w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
168
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz