Home Kategorie Zdrowie Dziewczyna z Filipin codziennie, przez trzy lata piła odchudzającą herbatę. To, co się nią stało , sprawia że chce mi się wymiotować.

Dziewczyna z Filipin codziennie, przez trzy lata piła odchudzającą herbatę. To, co się nią stało , sprawia że chce mi się wymiotować.

90-60-90 to wymarzone wymiary wielu kobiet. Społeczeństwo narzuciło je jako standard piękna.

Jednak nie każda kobieta obdarzona została szczupłym ciałem, dlatego wiele z nich spędza godziny na siłowni i ogranicza jedzenie, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

herba1

Jednak niektóre kobiety są zbyt leniwe na siłownie i kontrolowanie diety, dlatego szukają dróg na skróty. Jedną z nich jest, np. picie herbaty odchudzającej, które obiecują zredukowanie wagi natychmiast, bez ćwiczeń i diety.

Kto nie chciałby osiągnąć wymarzonej sylwetki bez większego wysiłku? Oczywiście, te kobiety zostały zaślepione pustymi obietnicami producentów.

Niestety, spożywanie takich produktów może być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Zupełnie tak, jak w przypadku tej kobiety, której życie prawie się zakończyło przez regularne picie herbatek odchudzających przez trzy lata.

Użytkowniczka Facebooka, Sheila Antoinette Peralta Turalba podzieliła się doświadczeniami swojej anonimowej koleżanki, która piła produkty odchudzające takie, jak BioFit i Biguerlai Tea.

herba2

herba3

Koleżanka Sheili chciała zrzucić parę kilogramów i oparła to na właśnie tych produktach. Regularnie piła herbatki. Nawet dwie dziennie.

Trzy lata później przestała je pić, gdyż była na wakacjach. Wtedy też zaczęła się jej ciężka próba. To, co się jej przydarzyło sprawi, że dwa razy zastanowisz się, zanim sięgniesz po taką herbatkę.

-„Moja przyjaciółka piła herbaty odchudzające przez trzy lata. W pewnym momencie przerodziło się to w uzależnienie. W końcu odstawiła je na kilka dni i było to dla niej straszne przeżycie. Brzuch bolał ją do tego stopnia, że nie mogła podnieś się z łóżka! Gdy udała się do lekarza, ten był w szoku. Powiedział jej, że gdyby przyszła później, mogło się to skończyć tragicznie. Zaburzenia pracy jelit to najlżejsze, co się jej przytrafiło. Mogła mieć nawet raka okrężnicy!

Jeśli chcecie się odchudzać, lepiej pić zieloną herbatę i dobrze się odżywiać. Nie próbujcie iść na skróty, bo może się to bardzo źle skończyć!”

herba4

Znacie kogoś, kto regularnie spożywa herbatki odchudzające? Jeśli tak, lepiej ostrzeżcie go jak najprędzej!

Źródło: facebook.com

Rytuał Essence of Asia i więcej
Rytuał Essence of Asia i więcej
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pielegnujący rytuał Essence of Asia za 89,99 zł i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz