Home Kategorie Ludzie Dwóch mężczyzn próbowało zgwałcić kobietę na plaży. Nagle pojawił się niespodziewany wybawca.

Dwóch mężczyzn próbowało zgwałcić kobietę na plaży. Nagle pojawił się niespodziewany wybawca.

Czasami, gdy ma się zdarzyć najgorsze, ktoś wkracza i zmienia wszystko. W tym momencie strach i niepokój mijają, a zastępuje je wdzięczność, która może trwać do końca życia.

To właśnie przydarzyło się 25-letniej studentce z Wielkiej Brytanii, Georgii Bradley, która wakacje spędzała w Grecji. Została napadnięta przez dwóch nieznajomych. W pewnym momencie kobieta myślała, że zostanie zgwałcona. Wtedy pojawił się nietypowy wybawca.

Za to Georgia będzie wdzięczna do końca życia, a swoje uznanie pokazała w najsłodszy, możliwy sposób.

Wszystko zaczęło się, gdy Georgia Bradley była na plaży w Grecji w trakcie wakacji. Dwóch mężczyzn zaczęło ją śledzić i nie chcieli dać jej spokoju.

– „Poszłam na spacer po plaży i spotkałam dwóch mężczyzn, którzy cały czas mnie nagabywali, abym poszła z nimi na drinka. Powtarzałam, że tego nie zrobię.”

gwalt1

Kiedy Georgia odmówiła, mężczyźni stali się agresywni.

– „Jeden z nich złapał mnie za rękę. Nie wiedziałam co chciał zrobić. Byłam sama i przerażona tą sytuacją.”

Wtedy jednak pojawił się futrzany nieznajomy, który przybiegł na ratunek.

– „Wyskoczyła znikąd i zaczęła szczekać oraz lizać moją rękę. To sprawiło, że mężczyźni zastanowili się drugi raz przed atakowaniem mnie. Suczka mnie uratowała. Musiała zauważyć, że coś jest nie tak.”

gwalt2

Atakujący uciekli, a Georgia zyskała nowego przyjaciela w formie uroczego psa. Po tym wydarzeniu, suczka poszła za kobietą do apartamentu, w którym przebywała. Pies, nazwany Pepper, był wstydliwy, ale trzymał się blisko.

– „Od razu wytworzyłyśmy więź. Poszłam z nią, aby sprawdzić czy ma właściciela, ale nie znalazłyśmy nikogo, a następnego dnia miałam wracać do domu.”

Georgia zaprowadziła psa do schroniska i lokalnego weterynarza, ale w obydwu miejscach odmówiono jej przyjęcia. Z ciężkim sercem Georgia wypuściła Pepper na ulicę.

– „Codziennie widywaliśmy ją w pobliżu barów i restauracji, starającą się zwrócić uwagę turystów. Kilka razy nawet szła za nami. Gdy jechaliśmy na lotnisko, spojrzeliśmy do tyłu, a Pepper biegła za samochodem. To było wzruszające.”

Gdy Georgia wróciła do Wielkiej Brytanii, postanowiła, że uratuje Pepper.

gwalt3

Kobieta poleciała z powrotem do Grecji i dwa tygodnie później ponownie spotkała się z Pepper. Georgia wydała swoje oszczędności, aby zachipować psa, wyrobić jej dokumenty i zaszczepić. Po 21 dniach kwarantanny Pepper mogła wyruszyć do Wielkiej Brytanii.

Obecnie suczka mieszka z kobietą, ale ich historia tu się nie kończy. Tydzień po tym, jak Pepper przybyła do domu Georgii, urodziła sześć szczeniaków!

Ekskluzywne pakiety day spa
Ekskluzywne pakiety day spa
159,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Ekskluzywne pakiety day spa z zabiegami na ciało i twarz od 139,99 zł w gabinecie Perła Młodości w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
57
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz