Home Kategorie Życie Przepowiedziała zamach na Jana Pawła II. Zobacz, co powiedziała o przyszłości Polski.
61.61K

Przepowiedziała zamach na Jana Pawła II. Zobacz, co powiedziała o przyszłości Polski.

Siostra Łucja Dos Santos to jedna z trzech osób, którym objawiła się Matka Boska w Fatimie. W swoich przepowiedniach ujawnia, jaki los czeka świat.

Przepowiedziała również, który kraj jako jedyny przetrwa III Wojnę Światową. Co zaskakujące, chodzi o Polskę. W swoich wizjach, które Łucja ze szczegółami opisywała, widziała także jak nasz kraj będzie wyglądać po wojnie.

zamach1

Ta zakonnica z Fatimy, razem z Franciszkiem i Hiacyntą Marto była świadkiem objawień w trakcie, których dowiedziała się m.in. o zamachu na Jana Pawła II. Całe życie spędziła w klasztorze, a swoje wizje przekazywała zakonnikowi Augustynowi Fuentes, który jako jeden z nielicznych mógł mieć z nią kontakt.

zamach2

Polska występuje w wielu przepowiedniach Łucji. Także tej dotyczącej III Wojny Światowej. Według zakonnicy w kolejnej wojnie użyta zostanie broń jądrowa. Po tym kataklizmie najbardziej zostaną zniszczone Niemcy. Podobny los spotka Danię i Holandię. Nasi sąsiedzi zostaną zalani wodą. Paryż ma spłonąć, ale z czasem zostanie odbudowany.

To może Cię zainteresować:  Uznali, że wyleczyli 36-latka zakażonego koronawirusem. Mężczyzna zmarł po wyjściu ze szpitala.

Obronną ręką wyjdzie z tej sytuacji Polska i to od niej będzie zależeć przyszłość Europy po III Wojnie Światowej. Żadne polskie miasto nie zostanie zniszczone przez broń jądrową. Będą jednak zagrożone bombardowaniem, a ludność zostanie ewakuowana. Po wojnie Polacy wrócą do kraju.

zamach3

– „Poznań nie będzie zniszczony. Bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i miastom Śląska. Miasta położone na Ziemiach Zachodnich będą bezpieczne, gdyż Niemcy będą liczyć na ich zagarnięcie. Na ataki narażone będą głównie obiekty przemysłowe, strategiczne oraz porty. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści. Nadchodzące wydarzenia zmienią oblicze ziemi i zmuszą wszystkie narody świata do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczeń, które przyniesie broń jądrowa.

To może Cię zainteresować:  Kobieta jechała autostradą, gdy nagle otoczyły ją inne samochody. Po chwili dociera do niej, co się dzieje i każe dzwonić synowi na policję!

Siostra Łucja zmarła 13 lutego 2005 roku w Coimbrze.

Kurs online: Stylizacja ubioru
Kurs online: Stylizacja ubioru
9,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Stylizacja ubioru za 9 zł z MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

Twoja reakcja?

Super
Super
100
Ha ha
Ha ha
135
Wow
Wow
230
Smutny
Smutny
637
Zły
Zły
47

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz