Home Kategorie Porady Masuj te 4 części ciała, a poprawi to Twój metabolizm i pozwoli Ci skuteczniej walczyć z nadwagą.

Masuj te 4 części ciała, a poprawi to Twój metabolizm i pozwoli Ci skuteczniej walczyć z nadwagą.

Masuj te 4 części ciała, a poprawi to Twój metabolizm i pozwoli Ci skuteczniej walczyć z nadwagą.

Z pewnością wiesz jak istotna jest odpowiednia dieta i dodatkowa aktywność fizyczna w procesie odchudzania, dlatego tym razem pomijamy ten temat. Pragniemy zaprezentować Wam techniki wspomagające redukcję wagi.

Prawdopodobnie zastanawiacie się jak masaż może wpływać na skuteczność odchudzania. Sekret tych metod polega na pobudzaniu konkretnych zakończeń nerwowych, które potrafią oddziaływać na organizm w niesamowity sposób. Poniższe techniki wpływają zarówno na uczucie głodu jak i proces trawienia – są to czynniki niezwykle ważne w trakcie odchudzania.

#1. Łokieć

Warto zastosować tę metodę przy problemach z wypróżnianiem. Wystarczy naciskać palcem na łokieć przez kilka minut każdego dnia.

#2. Górna warga

Część osób reaguje na stres zwiększonym apetytem, powoduje to, że nasza dieta wymyka się spod kontroli. Na szczęście można temu zaradzić – regularne ugniatanie, masowanie górnej wargi powinno skutecznie zahamować „sztuczny” apetyt. Czynność należy wykonywać codziennie o poranku i wieczorem. 

#3. Ucho

Skrawek, będący częścią małżowiny usznej, ma niesamowite połączenia nerwowe z resztą ciała. Ściskając go palcami, przez parę minut, możemy zmniejszyć uczucie głodu i unormować proces trawienia.

#4. Kolano

Trzyminutowy masaż kolana poprawia pracę układu trawiennego i przyswajalność substancji odżywczych z pożywienia. Jeśli zabieg wykonywany jest regularnie, może przyczynić się do utraty nawet 2kg wagi w ciągu siedmiu dni.

Zanim zastosujesz powyższe techniki weź kilka głębokich wdechów, by lepiej natlenić krew.

Mamy nadzieje, że powyższe informacje ułatwią Wam dążenie do wymarzonej sylwetki. Powodzenia!

Źródło: genuinewell.com

Squash: gra ze szkoleniem
Squash: gra ze szkoleniem
31,99 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Godzina gry w squasha z wypożyczeniem sprzętu i szkoleniem za 39,99 zł w PSQ Powersquash (zamiast 99 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz