Home Kategorie Ludzie Wychował goryla. 6 lat później ten spotyka jego żonę. Pomimo ostrzeżeń, kobieta podeszła za blisko…

Wychował goryla. 6 lat później ten spotyka jego żonę. Pomimo ostrzeżeń, kobieta podeszła za blisko…

Gdy miliarder Damian Spinall przedstawił swoją nową żonę swoim starym znajomym, nie sądził, że będzie musiał martwić się o to, że któryś skradnie jej serce. Szczególnie, że są gorylami.

Damian wychował dwa goryle – Djalta i Ima – od ich dzieciństwa aż skończyły 12 lat. W tym wieku były już dorosłe i mogły wrócić do dżungli.

Sześć lat później przyszedł czas na odwiedzenie starych znajomych, tym razem w ich naturalnym środowisku. Damian chciał im przedstawić Victorię – jego nową żonę.

Mężczyzna prowadzi fundację na rzecz ochrony dzikiej przyrody i przez lata widział i opiekował się setkami rannych i porzuconych goryli. On i jego współpracownicy uratowali i pozwolili na powrót do naturalnego środowiska wielu zwierzętom.

Przez lata uczył się wiele od goryli i wytworzył niezwykłą z nimi więź.

Wiedział jednak, że jego żona nie ma takiego doświadczenia z dzikimi zwierzętami i nie był pewien jak Djalta i Ima zareagują na zupełnie obcą osobę.

Damian i jego żona wybrali się w podróż do gęstej dżungli i w końcu dotarli do miejsca, gdzie goryle urządziły sobie nowy dom. Im bliżej podchodzili, tym bardziej byli przekonani, że goryle mogą nie zaakceptować ludzi na swoim terytorium.

To może Cię zainteresować:  Personel schroniska potraktował go, jak potwora. Uważali, że jest bardzo groźny.

Istniała możliwość iż goryle nie rozpoznają Damiana. Minęło 6 lat od ostatniego spotkania. Ponieważ goryle są bardzo silne i mogą być agresywne, para podchodziła bardzo powoli i ostrożnie.

Jednak na całe szczęście te niezwykłe stworzenia przywitały ich z otwartymi ramionami.

Co z żoną Damiana?

Obejrzyj wideo poniżej i zobacz jak wyglądało ich spotkanie. Nie będziemy spoilerować, ale możemy zapewnić, że nie zapomnisz tego do końca życia.

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że Ima i Djalta zaakceptowały nową żonę Damiana… Tak bardzo, że chciały zatrzymać ją dla siebie!

Wiele zwierząt potrafi rozpoznać ludzi, którzy kochali je i się nimi opiekowali.

Niektórzy wierzą, że ma to zastosowanie jedynie do zwierząt, jak psy i koty, ale ten film pokazuje, że więzi pomiędzy ludźmi i dzikimi zwierzętami mogą być równie silne.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
288
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
51
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz