Home Kategorie Ludzie Wychował goryla. 6 lat później ten spotyka jego żonę. Pomimo ostrzeżeń, kobieta podeszła za blisko…

Wychował goryla. 6 lat później ten spotyka jego żonę. Pomimo ostrzeżeń, kobieta podeszła za blisko…

Gdy miliarder Damian Spinall przedstawił swoją nową żonę swoim starym znajomym, nie sądził, że będzie musiał martwić się o to, że któryś skradnie jej serce. Szczególnie, że są gorylami.

Damian wychował dwa goryle – Djalta i Ima – od ich dzieciństwa aż skończyły 12 lat. W tym wieku były już dorosłe i mogły wrócić do dżungli.

Sześć lat później przyszedł czas na odwiedzenie starych znajomych, tym razem w ich naturalnym środowisku. Damian chciał im przedstawić Victorię – jego nową żonę.

Mężczyzna prowadzi fundację na rzecz ochrony dzikiej przyrody i przez lata widział i opiekował się setkami rannych i porzuconych goryli. On i jego współpracownicy uratowali i pozwolili na powrót do naturalnego środowiska wielu zwierzętom.

Przez lata uczył się wiele od goryli i wytworzył niezwykłą z nimi więź.

Wiedział jednak, że jego żona nie ma takiego doświadczenia z dzikimi zwierzętami i nie był pewien jak Djalta i Ima zareagują na zupełnie obcą osobę.

Damian i jego żona wybrali się w podróż do gęstej dżungli i w końcu dotarli do miejsca, gdzie goryle urządziły sobie nowy dom. Im bliżej podchodzili, tym bardziej byli przekonani, że goryle mogą nie zaakceptować ludzi na swoim terytorium.

Istniała możliwość iż goryle nie rozpoznają Damiana. Minęło 6 lat od ostatniego spotkania. Ponieważ goryle są bardzo silne i mogą być agresywne, para podchodziła bardzo powoli i ostrożnie.

Jednak na całe szczęście te niezwykłe stworzenia przywitały ich z otwartymi ramionami.

Co z żoną Damiana?

Obejrzyj wideo poniżej i zobacz jak wyglądało ich spotkanie. Nie będziemy spoilerować, ale możemy zapewnić, że nie zapomnisz tego do końca życia.

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że Ima i Djalta zaakceptowały nową żonę Damiana… Tak bardzo, że chciały zatrzymać ją dla siebie!

Wiele zwierząt potrafi rozpoznać ludzi, którzy kochali je i się nimi opiekowali.

Niektórzy wierzą, że ma to zastosowanie jedynie do zwierząt, jak psy i koty, ale ten film pokazuje, że więzi pomiędzy ludźmi i dzikimi zwierzętami mogą być równie silne.

Źródło: youtube.com

Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Doradca dietetyczny z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
297
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
51
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz