Home Kategorie Ludzie Lekarze przyjęli do szpitala 2-miesięczne dziecko. Jego stan złamał im serca.

Lekarze przyjęli do szpitala 2-miesięczne dziecko. Jego stan złamał im serca.

W krakowskim szpitalu na izbie przyjęć lekarze przeżyli coś, co rozdziera serca. Pogotowie przywiozło 2-miesięczne dziecko w ciężkim stanie.

Niemowlę miało krwawienie do mózgu, złamane żebra, obojczyk i kończyny. Lekarz nie miał wątpliwości, że obrażenia te nie były dziełem przypadku.

Rodzice zgłosili, że ich 2-miesięczne dziecko przestało oddychać. Na miejsce pojechało pogotowie, które zabrało niemowlę do Szpitala Uniwersyteckiego. W czasie badań, lekarz stwierdził na ciele widoczne obrażenia, które mogłyby świadczyć o znęcaniu się.

Od razu wezwano policję, która zajęła się sprawą. Biegli nie mieli wątpliwości iż takie urazy nie mogły powstać przez przypadek w trakcie opiekowania się dzieckiem. Najprawdopodobniej rodzice regularnie znęcali się nad niemowlęciem.

niemowle1

Źródło: flickr.com

32-letni Robert H. i 26-letnia Milena W. usłyszeli zarzuty znęcania się nad dzieckiem, ale żadne z nich nie przyznało się do winy. Prokurator zażądał 3 miesięcy aresztu dla pary. Sąd przychylił się do tego wnioski.

Ciężko sobie wyobrazić, aby jakikolwiek kochający rodzic mógł znęcać się nad swoim dzieckiem. Bez możliwości obrony, maleństwo raz po raz przyjmowało ciosy wymierzone przez mamę i tatę. Parze grozi od pół roku do 8 lat pozbawienia wolności.

Lot widokowy szybowcem
Lot widokowy szybowcem
149,99 zł
360 dni
do końca oferty!
Lot widokowy szybowcem za wyciągarką za 149,99 zł z Aeroklubem Rybnickiego Okręgu Węglowego w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
263
Zły
Zły
633

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz